Usługi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
http://chatterboty.pl. Strona poświęcona chatterbotom, wejdź i zobacz:http://chatterboty.pl , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia, rozmowa z chatterbotem.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pisaniu prac - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.

Wyszukaj stronę        SZLIFOWANIE MARMURU Kościerzyna

SZLIFOWANIE MARMURU Kościerzyna
Firma Usługowa BŁYSK- marmur.co: Szlifowanie, polerowanie, impregnacja marmuru, granitu, lastryko, posadzek, schodów, parapetów, szlifowanie powierzchni porowatych, renowacja kamienia, fugowanie, klawiszowanie płyt. Krystalizacja marmuru, lastryko - efekt rozlanej wody. Zajmujemy się profesjonalnym, specjalistycznym doczyszczaniem wszystkich powierzchni. Posiadamy bogate doświadczenie na rynku usług porządkowych. Istniejemy od 2001 roku i wciąż dynamicznie się rozwijamy.
http://www.marmur.co
Pokaż szczegóły wpisu...

Kamerzysta i fotograf Małopolska

Kamerzysta i fotograf Małopolska
Profesjonalne studio video-foto realizujące zlecenia na wideofilmowanie 9kamerzysta i fotograf)na takie uroczystości jak wesele-ślub, studniówka, komunia. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie firmy sony - kamery, statywy, mikrofony, itp. Indywidualne podejście do każdego klienta - zleceniodawcy. W swoim dorobku posiadamy również realizacje takich zleceń jak - koncerty, spoty reklamowe, filmy na specjalne zamówienie. Zapraszamy na nasza stronę internetową. Znajdą tam Państwo nasze realizacje, cennik, nadruk, opinie. Polecamy zespół na wesele, wodzireja, itp.
http://www.video-foto-kris.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

izdjecia.pl - najtańsze odbitki

izdjecia.pl - najtańsze odbitki
izdjecia.pl - Zamawiaj i odbieraj zdjęcia nie wychodząc z domu. Oferujemy wywoływanie zdjęć cyfrowych online na papierze Kodak najtaniej w Polsce przez internet. Odbitki już od 0,25 zł. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz dostawę w 24h. Dostawa już od 0 zł. Wykonujemy obróbkę i kadrowanie przesłanych zdjęć gratis. Błyskawiczny dowóz na terenie Krakowa i okolic. Sprawdź promocje - tylko teraz album do zdjęć gratis. Najlepsze pomysły na prezent. Gwarancja jakości i zadowolenia. Wejdź i sprawdź nas!
http://www.izdjecia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Naprawa komputerów i nie tylko

Naprawa komputerów i nie tylko
Serwis komputerowy Bydgoszcz Nakło i okolice, Wykonywanie stron internetowych w CMS Joomla Drupal WordPress, obróbka graficzna zdjęć, Korepetycje z podstaw obsługi komputera i Internetu dla seniorów, , retusz fotografii, Instalacja systemów operacyjnych Windows i Linux, Doradztwo w zakupie sprzętu komputerowego, Instalowanie programów i sterowników, usuwanie wirusów i złośliwych programów,Czyszczenie rejestru, Odzyskiwanie utraconych danych, Archiwizacja danych, konfigurujemy łączy internetowe modemowe jak i routera, Montujemy, modernizujemy komputery, Zapraszamy do skorzystania z naszych usług informatycznych
http://my-it.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

Dobry salon fryzjerski warszawa

Dobry salon fryzjerski warszawa
Studio Zaperty zapewnia profesjonalne usługi fryzjerskie. Świadczymy je po zachęcających cenach, kompetentnie. Zespół Zaperty, dobry fryzjer warszawa zlokalizowane jest w centrum Warszawy. Profil działalności obejmuje trwały manicure hybrydowy. Fenomenalny zakład fryzjerski warszawa centrum świadczy także nowoczesny manicure i pedicure. Studio Zaperty, fryzjer warszawa centrum stworzył własne techniki, przynoszące znakomite rezultaty.
http://www.zapertystudio.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009