Usługi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
Kancelaria prawna. Kancelaria prawna oferuje profesjonalną pomoc prawną.
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających

Wyszukaj stronę        Elektryka Wrocław

Elektryka Wrocław
Potrzebujesz czasami skrupulatnego elektryka na Dolnym Śląsku? Jesteśmy solidną firmą zajmującą się usługami elektrycznymi. W naszej ofercie znajdziesz: instalacje elektryczne, modernizacja istniejących, awarie i usterki (diagnoza i usuwanie), montaż instalacji zewnętrznych, montaż rozdzielni, instalacja sprzętu AGD, oraz wszelkie inne prace elektryczne, które możemy dla Ciebie wykonać w bardzo niskich cenach. Zbadamy Twoje instalacje elektryczne. Wrocław jest miastem, w którym działamy. Mamy grono zadowolonych klientów biznesowych i prywatnych. Nie zwlekaj! Gorąco zachęcamy do obejrzenia pełnej oferty na naszej stronie internetowej. Sprawdź nas!
http://termdom.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kominki Godin Polska

Kominki Godin Polska
Firma Kominki Godin Polska oferuje wszystkim klientom fachowe doradztwo, pomoc w doborze odpowiedniego do potrzeb wkładu kominkowego lub pieca wolnostojącego, duży wybór obudów kominkowych i profesjonalny montaż wraz z instalacjami DGP (dystrybucja gorącego powietrza). W naszej ofercie znajdziecie Państwo kominki żeliwne i stalowe, kominki powietrzne i z płaszczem wodnym, kominki nowoczesne i klasyczne, kominki marmurowe oraz wykonane z wszelkich innych materiałów. Odbiorcom hurtowym zapewniamy dogodne terminy i rabaty oraz stały dostęp do pełnej oferty materiałów i akcesoriów potrzebnych do budowy kominków. Zapraszamy do współpracy firmy kominkowe oraz instalatorów.
http://www.godin.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Krzesła konferencyjne Wrocław

Krzesła konferencyjne Wrocław
Nasze krzesła są wysokiej jakości: posiadają miękkie siedziska i oparcia, by zapewnić siedzącemu jak największy komfort. Nieczęsto organizujesz konferencje? Nie chcesz kupować nowych mebli i tracić czasu? Wyręczymy Cię i dostarczymy meble w wybrane przez Ciebie miejsce.
http://wypozyczalnia-mebli.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

okna drewniane, drzwi drewniane

okna drewniane, drzwi drewniane
NIEŚWIEC Producent bardzo dobrych jakościowo okien drewnianych oraz drzwi.Tylko u nas znajdziesz najlepsze okna za rozsądną cenę.Wejdź i sprawdź oferujemy także drzwi drewniane zewnętrzne oraz drzwi drewniane wewnętrzne.Tylko u nas bezkonkurencyjne ceny oraz towar najwyższej klasy.
http://www.oknadrewniane.co.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Cięcie granitu, marmuru i kamienia

Cięcie granitu, marmuru i kamienia
Cięcie granitu strumieniem wody jest obecnie jedną z najnowszych metod przetwarzania tego surowca. Ten system daje niesamowite efekty wizualne dzięki jakości cięcia oraz przy małych ubytkach używanego materiału. Za jej pomocą możemy ciąć, wycinać i wykańczać twarde skały - granit i marmur. Cięcie granitu przy pomocy tej metody jest nader przyjazne dla środowiska, przez zastosowanie amerykańskich maszyn OMAX a także wody pod ciśnieniem. Ponadto stosuje się domieszkę ścierniwa, tzw garnet czyli oceaniczny kamień szlachetny , który jest w ogóle nie szkodliwy dla przyrody. Ważną jego cechą jest odczyn obojętny - PH >7, również skład chemiczny - Al203 22 % i Sl02 31 %.
http://ciecie.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009