Usługi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
pokrycia geosyntetyczne. Proponujemy pokrycia geosyntetyczne na dach. Zapraszamy.
http://kredytybezbik.ovh. Kredyty bez bik.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w licencjacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .

Wyszukaj stronę        Masowa wysyłka SMS

Masowa wysyłka SMS
TideMobile umożliwia usługi z obszaru masowych wysyłek SMS, wysyłanie SMS i MMS. Firma Tide Software dysponuje oprogramowaniem, które daje możliwość generowania i wysyłania SMS-ów, co znacznie udoskonala efektywność marketingu mobilnego. Kampanie SMS cechuje szeroki wachlarz zastosowań, wykorzystywać je można m.in. w komunikatach o stanie zamówień, przypomnieniach SMS, reklamach SMS, czy powiadomieniach SMS o ważnych wydarzeniach. SMS Sender to narzędzie umożliwiające wysyłkę SMS z różnych aplikacji.
http://tidemobile.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Reklama MMS

Reklama MMS
Witryna bezpłatnie udostępnia informacje z obszaru zastosowania marketingu mobilnego. Strona jest na bieżąco aktualizowana, co daje zapewnienie o najnowszych sposobach wysyłania SMS, dodatkowych możliwościach reklamy i marketingu SMS i MMS. Serwis zawiera opisy metod skutecznego dotarcia do klienta poprzez szeroki wachlarz opisów usług mobilnych takich jak loteria SMS, konkursy SMS, można także śledzić analizy i raporty z przeprowadzonych kampanii SMS.
http://marketing-mobilny.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fryzjer, kosmetyka- Katowice

Fryzjer, kosmetyka- Katowice
Oferujemy zaawansowane usługi fryzjerskie: strzyżenie, przedłużanie, zagęszczanie włosów, a również kosmetyczne: m.in. zabiegi na ciało, twarz, a dodatkowo manicure i pedicure. Pracuje u nas doświadczona grupa fachowców (fryzjer, kosmetyczka), która pomoże dobrać typ kosmetyki do niedoskonałości skóry, wieku, a dodatkowo oczekiwań klienta. Sprawdź naszą dokładną ofertę na witrynie internetowej WWW i wybierz zabieg, który Cie interesuje.
http://www.fryzjer.tgory.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Weekend spa małopolska

Weekend spa małopolska
Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty ferii zimowych. Przejrzyj już teraz kalendarz imprez na styczeń oraz luty 2012 w Rabce-Zdrój! Naszym Gościom gwarantujemy komfortowe warunki zakwaterowania, smaczną domową kuchnię oraz doskonały wypoczynek. Kąpiel odpręża i redukuje uczucie zmęczenia. Pulsująca woda rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie i ukrwienie skóry, obniża poziom stresu oraz wpływa korzystnie na komfort fizyczny i psychiczny. Taka kąpiel to niezastąpione uczucie lekkości i relaksu.
http://wiosna.net
Pokaż szczegóły wpisu...

Parking Warszawa Lotnisko

Parking Warszawa Lotnisko
Parking przy Okęciu zachęca wszystkich podróżujących z Warszawskiego lotniska imienia F. Chopina do skorzystania z naszych usług. Nasz parking przy Okęciu jest najbezpieczniejszym obiektem. Parking przystosowany jest do przyjęcia 250 samochodów osobowych. W ramach obsługi zapewniamy bezpłatny dojazd na teren lotniska oraz odbiór po powrocie. Transport odbywa się klimatyzowanym samochodem OPEL VIVARO. Dbałość o bezpieczeństwo i jakość wykonywanych usług pozwoliła nam zdobyć zaufanie klientów. Zachęcam wszystkich podróżujących do zapoznania się z nasza ofertą dzięki której zaoszczędzą państwo czas oraz pieniądze. Nasza oferta jest najlepsza na rynku.
http://www.parkingokecie16.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009