Usługi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
miód w proszku, instant. Zapraszamy na stronę firmy Vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, miód w proszku, instant , surowce zielarskie.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
Pomoc w Pisaniu Referatu. Pomoc w Pisaniu Referatu to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        Doradztwo personalne, zawodowe

Doradztwo personalne, zawodowe
Dysponujemy szerokim wachlarzem instrumentów HR. Pracują u nas najlepsi fachowcy w indywidualnej branży. Przeprowadzimy Cię poprzez proces kreacji nowego stanowiska pracy, rekrutacji, oceny potencjału osobowościowego i zawodowego pracownika- assessment center. Zrobimy też audyt, który pozwoli sprawdzić czy wykorzystujesz sposobności pracowników, czy nie będzie potrzebny outplacement lub kursy menedżerskie. Zapraszamy do zapoznania się ze gruntowną oferta na naszej stronie www.
http://www.assessment-center.katowice.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Rekrutacja pracowników

Rekrutacja pracowników
Nasza firma posiada w spersonalizowanej spisie produktów/usług szeroko pojęte doradztwo osobiste. Pracują u nas wykwalifikowani fachowcy w dziedzinie Human Resources. Do naszego katalogu usług należy rekrutacja pracowników, ocena ich kompetencji- assessement i development centre, ocena zaangażowania kadry pracowniczej, prowadzone warsztaty menedżerskie, outplacement- restrukturyzacja zatrudnienia. Zgłoś się do nas, a przeprowadzimy audyt w Twojej korporacji i zaproponujemy rozwiązania poprawiające jej funkcjonowanie.
http://www.doradztwo-personalne.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Mycie okien Kraków

Mycie okien Kraków
Osoby sprzątające mogą być u Państwa przez całe 7 godzin lub w godzinach ustalonych i dogodnych dla Was. Jesteśmy gotowi zaproponować korzystne warunki finansowe. Oczywiście w ramach sprzątania obiektu wchodzi również dbanie o tereny wokół: koszenie, grabienie, usuwanie liści, śniegu. Odśnieżamy również dachy i myjemy powierzchnie szklane na wysokościach. Mamy zaszczyt przedstawić Państwu zakres usług naszej firmy. Zajmujemy się utrzymywaniem czystości w miejscu prowadzenia działalności gospodarczych, miejscach pracy. Świadczymy usługi zapewniające kompleksową dbałość o utrzymanie czystości w Państwa otoczeniu.
http://bema.bo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Pranie dywanów Słomniki

Pranie dywanów Słomniki
„Piorę dywany , wykładziny, meble tapicerowane materiałowe, materiałowe tapicerki samochodowe. Przy użyciu specjalnego środka możliwe jest usuwanie plam z oleju, pasty do butów, gumy do żucia, plamy z długopisów. Usługi wykonuję u klienta, po wcześniejszym umówieniu się. Usługi wykonuję w Miechowie, Charsznicy, Książu Wielkim, Słomnikach, Wolbromiu, Krakowie, oraz pobliskich miejscowościach. Przy większym zleceniu, lub umówieniu kilku klientów w tym samym dniu możliwy wyjazd na dalszą odległość, np. Śląsk”.
http://praczdywanow.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nocleg Sandomierz

Nocleg Sandomierz
Grupa Hotelowo - Turystyczna SANTUR dysponuje kilkoma obiektami hotelowymi zlokalizowanymi w Sandomierzu i najbliższej okolicy. Cechą - która nas wyróżnia - jest profesjonalna i kompetentna obsługa, zgodnie z tradycją polskiej gościnności robimy wszystko, aby pobyt w naszych obiektach był dla Państwa jak najdogodniejszy, najprzyjemniejszy i zachęcał do ponownego odwiedzenia.
http://santur.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009