Usługi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
praca doktorska. Szukasz pomocy? praca doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Haft. Profesjonalny Haft komputerowy w Łodzi. Wiele wzorów, niskie ceny haftów.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w magisterce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .

Wyszukaj stronę        Architekt Katowice

Architekt Katowice
Oferujemy prezentację naszych prac w formie trójwymiarowych, fotorealistycznych wizualizacji oraz animacji. W imieniu inwestora prowadzimy proces formalno-prawny, reprezentujemy inwestora przed organami administracji publicznej uzyskując w jego imieniu m.in. Decyzje o Warunkach Zabudowy i Zagospodarowania Terenu, Decyzje o Pozwoleniu na Budowę. Uzyskujemy dla inwestora opinie i uzgodnienia. W trakcie realizacji inwestycji prowadzimy nadzór autorski, doradztwo techniczne oraz pomagamy w procedurze oddania do użytkowania.
http://dudaarchitekci.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wysyłanie smsów Warszawa

Wysyłanie smsów Warszawa
Lettel to internetowe centrum usług telemarketingowych i telekomunikacyjnych, umożliwiające profesjonalną komunikację z klientami. Platforma wspiera procesy sprzedażowe, windykacyjne, marketingowe oraz badawcze. Za jej pomocą możesz informować, zadawać pytania, ankietować odbiorców lub zachęcać ich do kontaktu z firmą. Voice Mailing to uniwersalne narzędzie biznesowe, które pozwoli Ci na realizację komunikacji na linii firma-klient w sposób w pełni profesjonalny, a zarazem optymalny kosztowo. Jego mechanizmy pozwalają na prezentację starannie przygotowanego przekazu grupie docelowych odbiorców, których sam wybierasz, zrealizowane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami!
http://lettel.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Markowa odzież damska

Markowa odzież damska
Wszystkie rzeczy marki Simple Creative Products są wykonane ze szlachetnych tkanin (wysokiej jakości wełen, mieszanek bawełny, jedwabiu i kaszmiru), a także naturalnych skór i futer. Firma dokłada wszelkich starań by ubrania i dodatki wyróżniały się ze względu na perfekcyjne wykonanie i dbałość o każdy detal. Simple Creative Products wyróżnia się także wyjątkowymi kampaniami reklamowymi na najwyższym światowym poziomie.
http://simple.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa
Leczymy takie zaburzenia jak kłopoty ze snem, depresję, lęki, fobię społeczną, alkoholizm, zaburzenia osobowości, zaburzenia psychiczne u osób starszych, nerwice, zaburzenie odżywiania, nadwagę i otyłość. Wspieramy w przykrych okolicznościach życiowych. Osoby zainteresowane usługami zapraszamy do Instytutu Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości w Warszawie. W ofercie rzetelna psychoterapia indywidualna, grupowa, rodzinna i dla par. Upusty dla studentów.
http://www.psychoterapeuci.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kurs angielskiego e-learning

Kurs angielskiego e-learning
Doskonała oferta dla osób, które chcą podjąć efektywną naukę języka angielskiego ? kursy na różnych poziomach zaawansowania. Oferujemy miłą atmosferę w trakcie lekcji. Oprócz standardowych kursów indywidualnych bądź dla grup, organizujemy kursy dla firm, z języka branżowego. Specjalna platforma edukacyjna pozwala na nieustanne doskonalenie jakości usług. ELC Wrocław, email: kontakt@elc4u.pl.
http://www.elc4u.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009