Usługi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
haft komputerowy. Hafciki, haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!

Wyszukaj stronę        



Digitalizacja dokumentów

Digitalizacja dokumentów
Ciągle narastająca ilość dokumentów w Twojej firmie zabiera Ci przestrzeń którą miałeś w planie inaczej wykorzystać? jest na to sposób! Specjalnie z tą myślą powstała firma Ad Akta. Dzięki powierzeniu nam swoich dokumentów do archiwizacji będziesz miał pełną kontrolę procesu przechowywania i niszczenia, obniżysz koszty administracyjne, uwolnisz powierzchnię biurową i efektywne jej wykorzystanie, będziesz miał szybki dostęp do uporządkowanych dokumentów. Gwarantujemy postępowanie zgodnie z przepisami prawa w zakresie archiwizacji, przechowywania oraz niszczenia dokumentów i nośników informacji Zapraszamy do współpracy.
http://www.adakta.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Samochody terenowe

Samochody terenowe
Obecnie dysponujemy sporą ilością sprzętu jak: quady, samochody terenowe, skutery śnieżne, narty, snowboardy, rowery, sprzęt do paintballa, sprzęt potrzebny do organizacji różnego rodzaju zabaw Team building oraz tereny do przeprowadzenia imprez w plenerze z trasami przygotowanymi do zorganizowania wypraw off-road.
http://www.bccross.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Hydraulik Wrocław

Hydraulik Wrocław
Jusa, więc jedna z najbardziej rozpoznawalnych zakładów świadczących usługi hydrauliczne na rejonie Wrocławia. Swoją specjalistyczną opieką otaczamy również miejscowości mieszczące się w okolicy aglomeracji stolicy Dolnego Śląska. Nasza działalność obejmuje wszystkie cechy pracy hydraulika. Zajmujemy się najmniejszymi usterkami, których meritum jest każdemu znany przeciekający kran, czy niesprawna bateria łazienkowa.
http://wroclawhydraulik.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Hydraulik Łódź

Hydraulik Łódź
Zepsuł Ci się kran? Nie masz pojęcia, kto zajmuje się takimi usługami jak: instalacje Wod-Kan, C.O czy też sanitarne? Jeśli Łódź jest miastem w którym mieszkasz, przyjdź z pomocą do naszej firmy! Wystarczy, że wykonasz jeden telefon a po zaledwie pięciu minutach przybędzie do Ciebie nasz hydraulik. Świadczymy wszelkie usługi hydrauliczne już od kilku lat. Jesteśmy terminową godną zaufania firmą, która cieszy się uznaniem wśród mieszkańców Łodzi. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na nas spoczywa i każde zlecenie świadczymy jak najlepiej.
http://hydraulik-lodz.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Naprawa kotłów Kraków

Naprawa kotłów Kraków
Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszych usług: Zajmujemy się naprawą, serwisem, corocznym przeglądem, konserwacją, montażem i regulacją urządzeń gazowych: piecyki gazowe, kotły gazowe co, termy, bojlery gazowe i kuchnie gazowe. Wykonujemy instalacje gazowe. Wykonujemy próby szczelności instalacji gazowych, wraz z wystawieniem protokołu lub oświadczenia. Posiadamy uprawnienia na dozór i eksploatację urządzeń i instalacji gazowych. Prowadzimy serwis piecyków gazowych i kotłów c.o.: Junkers, Termet, Vaillant, Berreta, Neckar, TermaQ, Euroterm, Demrad, Immergas.
http://www.uslugi-gazownicze.com
Pokaż szczegóły wpisu...





Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009