Usługi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
chatterbot. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatterbot , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
Pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów, dla firm i dla klientów indywidualnych Pisanie programów .
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.

Wyszukaj stronę        Salon fryzjerski Kraków

Salon fryzjerski Kraków
Zachęcamy do zajrzenia do renomowanego salonu fryzjerskiego w Bielsku Białej. Właścicielem salonu jest Maciej Maniewski - profesjonalny fryzjer, dla którego fryzjerstwo jest życiową pasją. Ponadto naucza przyszłych fryzjerów.
http://www.maniewski.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Mechanika samochodowa

Mechanika samochodowa
W górnym fragmencie witryny Wybierzmechanika.pl przedstawiono rekomendowane punkty usługowe. Osoby które zamierzają zbyć auto natychmiastowo odszukają tu autokomis Wrocław oraz punkty skupu prosperujące w odmiennych miastach. Jeżeli interesuje nas ustawianie zbieżności kół czy też dobry lakiernik, tu możemy uzyskać spis propozycji. Mechanika samochodowa to naprawdę szerokie pojęcie. A zatem, jeżeli klikniemy na stronę, wyświetli nam się sporo adresów. Jeżeli uznamy, że dana osoba to dobry lakiernik, dobrze jest wiedzieć, że mamy tu możliwość rekomendowania poszczególnych przedsiębiorstw.
http://www.wybierzmechanika.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wirtualne biuro - Katowice

Wirtualne biuro - Katowice
Wirtualne biuro jest nowoczesną propozycją w zakresie ułatwień dla prowadzących działalność gospodarczą. Z formalnego punktu widzenia czyni ono możliwym ustanowienie adresu firmowego w atrakcyjnej lokalizacji, która bez wątpienia bardziej służy obrazowi przedsiębiorstwa w oczach klientów aniżeli np. adres jego siedziby w domu prywatnym lub w przyzakładowym budynku biurowym pod miastem. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na witrynę: http://uslugidlafirm.eu.
http://uslugidlafirm.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

TQM Consulting

TQM Consulting
Firma TQMC istnieje od 2002 r. Trudnimy się wdrażaniem procedór zarządzania w oparciu o normy ISO, przyjęte praktyki branżowe i najlepsze wzorce firm krajowych i zagranicznych. Funkcjonujemy na obszarze całego kraju. Posiadamy ponad 600 kontrahentów. Proponujemy: pomoc w uzyskaniu wymaganych certyfikatów, Usługi w zakresie branżowych wdrożeń międzynarodowych i krajowych systemów zarządzania, Zarządzanie bezpieczeństwem informacji, Szkolenia, audyty zgodności, Oznakowanie CE - zakładowa kontrola produkcji.
http://tqmc.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ubezpieczenia Świętokrzyskie

Ubezpieczenia Świętokrzyskie
Zapraszamy na stronę internetową na której mogą Państwo zawrzeć różnorakie ubezpieczenia. Dostarczamy m.in: - Ubezpieczenia mieszkań,domów, budynków,budowli - Ubezpieczenia komunikacyjne OC,AC,NNW, ASSISTANCE - Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków NNW - Ubezpieczenia turystyczne, w kraju i zagranicą - Ubezpieczenia majątkowe firm Wszelkim naszym klientom doradzamy, jak wybrać najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne czy ubezpieczenie majątku, jak uniknąć pułapki niedoubezpieczenia i nadubezpieczenia domu, objaśniamy czym się wyróżniają najlepsze ubezpieczenia zdrowotne. Nasza oferta ubezpieczeń jest bardzo atrakcyjne. Wejdź na naszą stronę internetową Vpolisa.pl i przekonaj się sam.
http://vpolisa.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009