Usługi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.
Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich. Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich . Sprawdź

Wyszukaj stronę        Zarządzanie procesami

Zarządzanie procesami
Firma PrimeSoft Polska świadczy usługi z zakresu optymalizacji zarządzania dokumentami. Specjalnością spółki jest wydajne i skuteczne zarządzanie procesami. Ważne miejsce w ofercie zajmuje elektroniczny moduł obiegu dokumentów. W ofercie znajduje się też outsourcing, np. jeśli chodzi o archiwizowanie dokumentów. Firma gwarantuje kompleksową obsługę, od projektowania, po wdrożenie oprogramowania. W zakres usług firmy wchodzi wykonywanie kompleksowych audytów informatycznych. W ofercie spółki wiele uwagi poświęcono elektronicznemu archiwum.
http://www.primesoft.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Taśmy z nadrukiem

Taśmy z nadrukiem
Zakład RAJPAK proponuje swoim klientom bogaty wybór opakowań foliowych oraz kartonowych. W swoim asortymencie posiada również różne typy taśm. Taśmy z nadrukiem mają szerokość od 2,5 cm do 15 cm i nawój 50-120m. Są wytwarzane na klejach akrylowych i kauczukowych, na białym i przeźroczystym tle. By zamówienie zostało wykonane, trzeba zamówić nie mniej niż 36 sztuk. Czas oczekiwania na produkty wynosi około 14 dni. Zakład dysponuje także taśmami o typowych napisach ostrzegawczych.
http://www.rajpak.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Ateista

Ateista
Ateista to witryna traktująca o współczesnym ateizmie w Polsce. Ateista stawia pytania o możliwość faktu istnienia i działalności Boga. Przytoczone są tutaj wypowiedzi, dłuższe lub krótsze, znanych osób. Współczesny ateista to człowiek wierzący w rozum i jego zdolność do analizy. Publikowane teksty są krytyką wymierzoną w upadek współczesnego kościoła. Analizie zostały tu poddane niektóre teksty pochodzące z Biblii. Jest to serwis dla osób poszukujących prawdy poza Kościołem. Portal porusza bieżącą tematykę oscylującą wokół niewiary.
http://www.ateista.info.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Dostawy wody

Dostawy wody
Na poniższej stronie online swoją propozycję zamieściła spółka Fontis, świadcząca usługi w zakresie dostawy wody. Zakłady i klienci indywidualni kupią tu nie tylko odznaczającą się wyśmienitymi walorami smakowymi zdrową wodę źródlaną, ale również różnego typu urządzenia. Znajdują się wśród nich dystrybutory filtrujące POU, które mają funkcję podgrzewania oraz chłodzenia wody. Dzięki filtrom sedymentacyjnym możliwe jest usuwanie piasku z wody. Rekomendujemy oprócz tego nietrudne w obsłudze urządzenia dozujące.
http://www.dostawy-wody.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Schody drewniane Lublin

Schody drewniane Lublin
DREWIT specjalizuje się przede wszystkim w produkcji drewnianych schodów i balustrad. Mamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług powiązanych ze stolarką. Produkujemy solidne schody drewniane. Zakres oferowanych usług obejmuje również budowę drewnianych domów letniskowych. Realizujemy zlecenia na bazie projektów własnych, bądź dostarczonych przez klienta. W naszej ofercie znajdują się również altany ogrodowe. Gwarantujemy kompleksową obsługę obejmującą m.in. projekt, realizację, serwis gwarancyjny.
http://www.schody-drewit.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009