Usługi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
http://chatterboty.pl. Strona poświęcona chatterbotom, wejdź i zobacz:http://chatterboty.pl , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia, rozmowa z chatterbotem.

Wyszukaj stronę        Kaczki Mulard

Kaczki Mulard
Internauta odwiedzający stronę bytnar.pl, znajdzie na niej informacje dotyczące zarodowej fermy kaczek i gęsi. Prezentowana ferma zlokalizowana jest w Tłokini Wielkiej, w pobliżu Opatówka. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują kaczki Mulrad. W niezwykle szerokiej ofercie drobiu naszej fermy znajdują się też kaczki białe Pekin oraz kolorowe Dworka. Sprzedajemy jednodniowe oraz odchowane gęsi. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią zdjęć zamieszczonych na naszej stronie.
http://www.bytnar.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Joga Centrum

Joga Centrum
Joga Centrum prowadzona przez Adama Bielewicza działa z sukcesem od 12 lat. Proponuje różnego rodzaju zajęcia dla osób w każdym wieku, między innymi: Asthangę yogę, ćwiczenia oddechowe i zdrowie kręgosłupa. Lekcje przeprowadzane są przez doświadczonych nauczycieli, którzy dostali certyfikaty w renomowanym indyjskim instytucie. Na witrynie online można dowiedzieć się o historii jogi, obejrzeć galerię fotografii, jak również zapoznać się z asortymentem sklepu internetowego. Reklamowana szkoła mieści się w stolicy. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do zapisywania się.
http://www.joga.net.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Wodzirej na wesele

Wodzirej na wesele
Firma Sigma od długiego czasu trudni się organizowaniem zabaw weselnych. Wodzirej na wesele zabawi gości muzyką i wesołymi konkursami. Oferta jest kompleksowa i prócz muzyki obejmuje filmowanie. Zakres filmowania danego wydarzenia może być wcześniej ustalony ze zleceniodawcą. Specjalne sesje zdjęciowe pary młodej są wykonywane na terenie całego kraju. Firma wynajmuje także limuzyny do przejazdu z kościoła na miejsce zabawy. Proponowane usługi odnoszą się nie tylko do ślubów, ale też imprez okolicznościowych.
http://www.djsigma.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Czyszczenie dywanów Gdynia

Czyszczenie dywanów Gdynia
Czyszczenie dywanów to specjalność naszej firmy. Zapewniamy fachową i kompleksową obsługę osobom z miasta Gdynia i z okolic. Wykonujemy zlecenia przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu i skutecznych środków czyszczących. Czyścimy również posadzki ceramiczne. Swoją ofertę adresujemy do klientów prywatnych, firm, pensjonatów itp. Zatrudniamy kompetentnych pracowników troszczących się o najlepszą jakość usług. Charakteryzuje nas solidność i precyzja działania. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://www.clean.org.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kotłownie kontenerowe

Kotłownie kontenerowe
Przedsiębiorstwo BABCOCK WANSON specjalizuje się w rozprowadzaniu kotłów i palników przemysłowych oraz dopalaczy termicznych. Zajmuje się także przygotowywaniem rozwiązań w zakresie oczyszczania wody i powietrza. Na wyjątkową uwagę zasługują jednak kotłownie kontenerowe. Posiadają one regulację i osprzęt elektryczny. Źródło ciepła jest umieszczone w odpowiednio zaprojektowanym kontenerze.
http://www.babcock-wanson.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009