Usługi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w referacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.
Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze. Oferujemy Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        Catering Warszawa

Catering Warszawa
Pracodawca kazał Ci zorganizować przyjęcie dla najważniejszych klientów? Wybrałeś już miejsce, ale nie znasz dobrej firmy cateringowej? Jeśli potrzebujesz specjalistów od cateringu, którzy w żadnym wypadku Cię nie zawiodą, zgłoś się do przedsiębiorstwa PinkCatering. Oni mają zdolności, zapał i wielkie doświadczenie. Możesz spokojnie powierzyć im sprawy związane z jedzeniem i obsługą gości. Są w tym naprawdę dobrzy. Lista ich dotychczasowych klientów jest bardzo onieśmielająca. Jeśli więc chcesz, by szef był z Ciebie zadowolony, wiesz co robić!
http://pinkcatering.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Inteligentny dom

Inteligentny dom
Firma iHMS to popularny producent oprogramowania i urządzeń dla branży inteligentnych domów i budynków. W ofercie znajduje się bogaty wybór paneli dotykowych HMI. Zajmujemy się projektowaniem systemów, na bazie których funkcjonuje inteligentny dom. Produkujemy wysokiej jakości urządzenia elektroniczne, takie jak czujniki, aktory, ściemniacze, urządzenia multiroom.
http://ihms.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Wizualizacje architektoniczne

Wizualizacje architektoniczne
Awenvis to firma, która proponuje rozległy zakres usług, zawierających realistyczne wizualizacje architektoniczne w trójwymiarze, projekty wnętrz i całych budynków, grafiki 2D/3D , a także różne animacje. Nasza wyobraźnia nie zna granic, jesteśmy w stanie ukończyć każde zlecenie. Mottem nam przyświecającym jest hasło: See Your Imagination. Dzięki zaawansowanym metodom wizualnym i profesjonalnym animacjom miejskim Twoje projekty nabiorą realnych kształtów. Na stronie internetowej www.avenvis.pl prezentujemy rezultaty naszej dotychczasowej pracy.
http://www.awenvis.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ocena oddziaływania na środowisko

Ocena oddziaływania na środowisko
Renomowana spółka SGS przeprowadza pomiary hałasu i badania żywności. Dla firmy bardzo istotne jest dodatkowo PRTR. Niewątpliwie środowisko pracy musi być odpowiednio przygotowane. SGS sporządza niezbędny raport oddziaływania na środowisko. Przedsiębiorstwo proponuje badania składników trujących w danym miejscu pracy. Na witrynie internetowej trzeba odszukać dokładniejsze wiadomości. Profesjonaliści firmy pomogą w znacznym stopniu ustalić typ szkodliwości i zasięg badań, które warto zrobić. Badany jest hałas na stanowisku pracy, należyte oświetlenie, niebezpieczne czynniki chemiczne i szkodliwe czynniki biologiczne.
http://www.analizysrodowiska.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Klocki z drewna

Klocki z drewna
Jedynie w powyższym sklepie znajdą Państwo doskonałe klocki z drewna wytworzone przez polskie przedsiębiorstwa. Akcesoria osiągalne w sklepie Tylko Polskie Zabawki, są ekologiczne, bezpieczne w użytkowaniu i bardzo edukacyjne. Rozbudzają w dziecku ciekawość świata i uczą je logicznego rozumowania. Oferta sklepu obejmuje również domino, układanki, wywrotki oraz wiaderka na plażę. Cały towar jest szczegółowo opisany na witrynie www. Zapraszamy do robienia zakupów i wspólnego promowania krajowej branży zabawkarskiej.
http://www.tylkopolskiezabawki.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009