Usługi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Lee. Legenda sztuk walk Lee .
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        Zawieszka regulowana

Zawieszka regulowana
Omawiana platforma internetowa prezentuje ciekawą ofertę przedsiębiorstwa Pol-Met, które od 1981 roku para się produkowaniem sygnowanych marką Airtic Professional artykułów do mebli. Ich podstawowym celem jest wspieranie w delikatnym zamykaniu szuflad i szafek.
http://www.cichezamykanie.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Roznoszenie ulotek

Roznoszenie ulotek
W serwisie opublikowana została oferta agencji usługowo reklamowej DEEP. Dostępne jest kolportowanie materiałów do wybranej grupy docelowej. Roznoszenie ulotek i innych materiałów jest kompleksowo kontrolowane przez firmę. Oferta omawianej firmy obejmuje profesjonalne tworzenie baz danych. O jakość usług firmy dbają doświadczone ekipy kolportażowe. Istotne miejsce w ofercie zajmuje dystrybucja prasy branżowej. Specjalnością firmy jest kompleksowy kolportaż materiałów reklamowych. Firma posiada placówki w całej Polsce.
http://www.deep.waw.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Alcatel 4018

Alcatel 4018
Innergo Systems świadczy nowoczesne usługi w zakresie telekomunikacji. Firma proponuje usługi serwisowe obejmujące takie wersje, jak Alcatel 4018, 4017 i 4016. Specjalnością Innergo Systems jest dostarczanie systemów usług głosowych.
http://www.innergo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Uniwersytet Warszawski

Uniwersytet Warszawski
Właścicielem niniejszego portalu jest Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Każdy zainteresowany wyszuka tu informacje, które dotyczą między innymi rozrywki, sportu czy organizowanych wyjazdów. Można ponadto nabyć potrzebną wiedzę na tematy związane bezpośrednio z uczelnią. Należą do nich prawa studenta, sprawy socjalne i jakość kształcenia. Chcesz wyjechać na wymianę? Wejdź na witrynę www, aby zaznajomić się z projektami MOST, Erasmus, CEEPUS. Zachęcamy również do śledzenia akademickiego rozkładu jazdy i przeglądania galerii fotografii.
http://samorzad.uw.edu.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nadruki na koszulkach

Nadruki na koszulkach
Oferujemy profesjonalną współpracę w zakresie sprzedaży maszyn szwalniczych. Obszerny wachlarz realizowanych usług obejmuje też naprawę i wynajem urządzeń do szycia przemysłowego. Polecamy nowoczesne drukarki, które wykonują nadruki na koszulkach i rozmaitych tkaninach. Zaopatrujemy klientów w hafciarki przemysłowe popularnych producentów. Dbamy o wysoki poziom usług i szybką realizację zleceń. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru rozwiązań adekwatnych do indywidualnych potrzeb klienta.
http://www.amatec.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wspomnienia

Wspomnienia
Prezentowany serwis został stworzony z myślą o osobach, które chcą powspominać zmarłe osoby, które były im bliskie. Oprócz tekstu można tutaj umieszczać również fotografie prezentujące miejsce pochówku danej osoby. Portal oddaje do dyspozycji praktyczną wyszukiwarkę, aby szybko odnaleźć dane o konkretnej postaci. Istnieje także opcja zarejestrowania swojego konta. Przed skorzystaniem ze strony warto zaznajomić się z zasadami dodawania wpisów. Gorąco zapraszamy do kontaktu.
http://www.wspomnieniaozmarlych.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009