Usługi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .
Diamenty - wycena - Diamond Expert. Najlepsza lokata to inwestycja w Diamenty - wycena - Diamond Expert .

Wyszukaj stronę        Kanapki

Kanapki
Strona internetowa przedstawia usługi cateringu, świadczone przez firmę Party. Obsługujemy m.in. konferencje, pikniki firmowe, imprezy plenerowe, wesela. Zapewniamy profesjonalne menu: dania gorące, przekąski, kanapki oraz inne potrawy. Nasze potrawy przygotowywane są ze świeżych, dobrze dobranych produktów. Zespół agencji tworzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w gastronomii. W zakresie świadczonych usług znajduje się także oprawa artystyczna przyjęć. Nasz manager podpowie, jak zorganizować przyjęcie i dopasuje potrawy do Państwa oczekiwań.
http://www.party.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Podnośniki koszowe Warszawa

Podnośniki koszowe Warszawa
Podstawą działalności firmy Podnośniki Woźniak jest wynajem podnośników. Podnośniki koszowe wynajmowane są głównie w obrębie miejscowości Warszawa. Każde z proponowanych urządzeń jest wytrzymałe i fachowo serwisowane. Sprzęt z oferty instalowany jest na pojazdach czołowych marek. Dzięki tym rozwiązaniom wszelkie prace na wysokości stają się łatwiejsze. Przy użyciu zwyżki można czyścić elewacje czy montować reklamy. Wysoką jakość obsługi gwarantuje zespół doświadczonych operatorów.
http://www.podnosnikiwozniak.com
Pokaż szczegóły wpisu...

http://happyfotobox.pl

http://happyfotobox.pl
Nasz propozycja skierowana jest do każdego, kto kocha świetną zabawę i ciekawe zdjęcia. Fotobudka Happy Foto Box to innowacyjny pomysł, który utrwali niesamowite chwile na każdej zabawie. Dzięki Happy Foto Box możesz zrobić dużą ilość fotografii, które zostaną wywołane w świetnej jakości. Do dyspozycji oddajemy także całą masę specjalnych gadżetów, dzięki którym fotografie będą zupełnie dojechane. Chcesz zamówić taki box i umieścić na własnej imprezie? Nic prostszego, wystarczy się z nami skontaktować. Oferujemy pełen serwis i dobrą zabawę. Zajrzyj na naszą stronę i przekonać się jak można odmienić zabawę z Happy Foto Box.
http://happyfotobox.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Agencja pracy tymczasowej

Agencja pracy tymczasowej
JOBfinder jest renomowanym dostawcą usług z zakresu rekrutacji. Ta agencja pracy tymczasowej ma duże doświadczenie w outsourcingu. Firma dysponuje rozbudowaną bazą danych z informacjami dotyczącymi kandydatów. Proces rekrutacji dopasowywany jest do wymogów danego stanowiska. Kandydaci pozyskiwani są za pośrednictwem Internetu i prasy, ale i bezpośrednio. Pracownicy rekrutowani są na działy sprzedaży oraz stanowiska specjalistyczne. Korzystanie z nowoczesnych systemów informatycznych usprawnia proces rekrutacji. Firma obsługuje klientów zarówno z Polski, jak również z zagranicy.
http://www.jobfinder.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Tłumaczenia symultaniczne

Tłumaczenia symultaniczne
AKON to lider w dziedzinie obsługi technicznej międzynarodowych konferencji. Firma jest jednym z nielicznych przedsiębiorstw o takiej specjalizacji. Obsługiwane są również konferencje uwzględniające tłumaczenia symultaniczne. AKON to obsługa techniczna, nagłośnienie i wszelkiego typu tłumaczenia. Specjalny poradnik podpowie nam, o czym należy pamiętać przy zamawianiu obsługi.
http://www.akon.gda.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009