Usługi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Szukasz pomocy w pracy. Odwiedź stronę http://www.pisaniezagrosze.pl/ .

Wyszukaj stronę        Kosztorysowanie

Kosztorysowanie
Stowarzyszenie Kosztorysantów Polskich oferuje szeroki wachlarz usług realizowanych na najlepszym poziomie. Kosztorysowanie różnego rodzaju przedsięwzięć inwestycyjnych to nasza specjalność. Posiadamy długoletnie doświadczenie, wysokie kompetencje i rozległą wiedzę branżową. Sporządzamy specyfikacje techniczne. Udzielamy wsparcia w zakresie doboru oprogramowania do kosztorysowania. Organizujemy fachowe szkolenia w zakresie kosztorysowania. Powierzone nam zadania wykonujemy kompleksowo, solidnie i terminowo.
http://kosztorysanci.org.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne
Podstawą działalności firmy Atinea Sp. z o.o stały się wszechstronne usługi IT. Wśród produktów znajdują się aplikacje mobilne, webowe i wiele innych. Proponowane jest zarówno tworzenie, jak również integracja systemów. Obszarem zainteresowań firmy są m.in. strony www i obsługa z nimi związana. Propozycja skierowana jest do różnych firm, niezależnie od branży. Główną specjalnością firmy są, poza aplikacjami, systemy obiegu dokumentów. Spółka ta zajmuje się różnymi technologiami, jak np. Windows.
http://www.atinea.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kominy Kraków

Kominy Kraków
Pracująca na obszarze Krakowa, jak również w innych częściach Polski firma Optimal specjalizuje się w dystrybucji i montażu nowoczesnych systemów kominowych, które odznaczają się rzetelnością wykonania. Pośród sprowadzanych od renomowanej firmy MK produktów są systemy wkładów kominowych, systemy kominów dwuściennych czy też tłumiki walcowe. Zakład trudni się profesjonalną renowacją kominów przy zastosowaniu sprawdzonych materiałów. Gwarantuje dobre porady w zakresie odprowadzania spalin.
http://www.optimalkominy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Obsługa sklepu internetowego

Obsługa sklepu internetowego
Na omawianej stronie znajduje się oferta firmy specjalizującej się w świadczeniu usług logistycznych za pomocą Internetu. Dzięki nam obsługa sklepu internetowego będzie o wiele łatwiejsza. Naszą misją jest zwiększanie atrakcyjności ofert klientów. Realizujemy działania, które oddziałują na szybszą i sprawniejszą dostawę zamówionego towaru.
http://flin.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Kamerzysta Radom

Kamerzysta Radom
Specjalnością firmy Video-Story są różnego rodzaju usługi wideofilmowania. Propozycja mieści takie zdarzenia, jak: wesele, komunie, imprezy okolicznościowe. Montaż liniowy oraz nowoczesna technika cyfrowa stanowią zapewnienie wysokiej klasy pracy. Zarejestrowany materiał zapisywany jest na płycie DVD bądź na nośniku Blue-Ray, w zależności od upodobań zleceniodawców. Na portalu onlineumieszczono galerię z przykładowymi realizacjami. Kamerzysta pracuje na obszarze Radomia oraz okolic. Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego.
http://www.videostory.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009