Usługi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w dyplomówce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .

Wyszukaj stronę        Virusolve preparaty do dezynfekcji

Virusolve preparaty do dezynfekcji
Virusolve.pl specjalizuje się produkcją środków do dezynfekcji i chemi przemysłowej. Działamy na rynku przesło 10 lat. Oferujemy środki dezynfekujące do sektora medycznego oraz przemysłowego. Między innymi są to środki wykorzystywane do dezynfekcji: pomieszczeń, endoskopów, narzędzi, czy specjalistycznych maszyn. Nasze produkty są najwyższej jakości. Nieustannie unowocześniamy się i zwiększamy nasze kwalifikacje. Jesteśmy zaangażowani w naszą działalność. Trafnie spełniamy potrzeby naszych klientów. Siedziba naszej firmy jest na ulicy: Poznańska 113, Skórzewo k/Poznania.Wszystkich serdecznie zapraszamy.
http://virusolve.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

RobTenis

RobTenis
Robtenis powstał w roku 1993 po przeszło 10 latach praktyki w niemieckim przedsiębiorstwie CORSTEN - Tennisplatzbau Germany, która zajmuje się budową kortów tenisowych. Robtenis specjalizuje się w projektowaniu i budowie wszelkich obiektów sportowych, szczególnie kortów tenisowych. Wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju przygotowujemy również korty do turniejów.
http://robtenis.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

www.hydronet.com.pl

www.hydronet.com.pl
Hydronet specjalizuje się w tworzeniu sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, modernizacji infrastruktury oraz projektowaniu. Nasze usługi to przede wszystkim troska o uszczęśliwienie naszego usługobiorcy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, podparte wieloma certyfikatami. Cenimy bezpieczeństwo, charakteryzuje nas fachowość oraz niezawodność. Nasze przedsiębiorstwo działa przez cały tydzień. Nie czekaj - zadzwoń. Pracownicy naszej firmy dostarczą rozwiązania na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy do tego aby sprawdzić naszą ofertę - zapraszamy na stronę www – www.hydronet.com.pl. Nasza firma znajduje się w Suchym Lesie na ul. Obornickiej 117.
http://hydronet.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Catering Kraków

Catering Kraków
Przedstawiamy usługi cateringu dla firm oraz osób prywatnych! Obsługujemy szkolenia, sympozja, konferencje, chrzciny oraz wiele więcej. Długi czas spędzony w branży powoduje, że mamy ogromne doświadczenie w świadczeniu cateringu na wielu płaszczyznach. Jeżeli szukasz dobrego cateringu w Krakowie to dobrze trafiłeś!
http://www.utamary.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Berlin-opiekunki

Berlin-opiekunki
Nasza firma jest Agencją Pracy Tymczasowej, która specjalizuje się w zatrudnianiu opiekunek dla osób starszych. Praca odbywa się w Niemczech. Mamy wszystkie potrzebne uprawnienia do prowadzenia naszej działalności. Osobom chętnym podjęciem pracy organizujemy również szkolenia przygotowujące, na przykład z języka niemieckiego i pielęgnacji osób starszych. Zapraszamy do kontaktu! Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa wątpliwości.
http://berlin-opiekunki.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009