Geodezja

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Wyszukaj stronę        Geodezja Wycena Nieruchomości

Geodezja Wycena Nieruchomości
Jesteśmy firmą z Białegostoku świadczącą usługi z zakresu geodezji oraz wyceny nieruchomości. Działamy na terenie województwa podlaskiego i terenach przyległych sąsiednich województw. Założyciel firmy mgr inż. Zbigniew Piszczatowski od roku 2002 nieprzerwanie pełni funkcję biegłego sądowego z dziedziny geodezji i wyceny nieruchomości.
http://www.geodezja-wycena.cba.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Badania geologiczne

Badania geologiczne
Przedsiębiorstwo - Geoprojekt Szczecin działa w branży od ponad półwiecza. Udział w tysiącach inwestycji jest dowodem ogromnego doświadczenia Firmy. Przedsiębiorstwo Geoprojekt proponuje badania geologiczne, geotechniczne, używając profesjonalnego sprzętu. Firma wiele razy potwierdziła swoje kwalifikacje w inwestycjach przemysłowych i o charakterze infrastrukturalnym, hydrotechnicznych, jak również mieszkaniowych i innych.
http://www.geoprojekt.szczecin.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Geodeta Jastrzębie Zdrój

Geodeta Jastrzębie Zdrój
Jastrzębie Zdrój to miasto o sporych możliwościach inwestycyjnych. Niemało niezagospodarowanych obszarów to możliwość zarówno stawiania nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego, jak również tworzenia nowych firm, sklepów czy obiektów rozrywkowo-rekreacyjnych. Cały czas jest tu ponadto miejsce dla małych inwestorów lub właścicieli przyszłych domów wolnostojących. Każdorazowo geodeta Jastrzębie Zdrój reprezentujący stanowi jeden z koniecznych stadiów w drodze do posiadania swojego obiektu. Podstawą realizowanej inwestycji jest wykonywanie pomiarów gruntów, wykonywane przez specjalistę.
http://witoldfigura.wb.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Geodeta Warszawa Piaseczno

Geodeta Warszawa Piaseczno
Geodeta Warszawa - geodeta Piaseczno - Geodezja w naszej firmie oferowana jest w najwyższej jakości. Wykorzystując najnowsze rozwiązania techniczne i pełne zaangażowanie w wykonywany zawód geodety jesteśmy w stanie dotrzymać obiecanych terminów z równoczesnym zachowaniem najlepszego poziomu oferowanych usług.
http://www.geodeta-uprawniony.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Usługi Geodezyjne Projekt

Usługi Geodezyjne Projekt
Usługi Geodezyjne Projekt - pracownia geodezyjna, w naszej ofercie znajdziesz: wykonywanie map do celów projektowych (wykonanie w formie numerycznej oraz analogowej), projekty w organizacji ruchu dla ogródków restauracyjnych na terenie całej Warszawy, oferujemy geodezyjną obsługę inwestycji, inwentaryzację obiektów budowlanych, pomiar powierzchni kubatur dla lokali mieszkalnych, biurowych oraz hal a także mapy do celów sądowych, podziały działek oraz wznowienia i tyczenie granic.
http://www.uslugi-geodezyjne-projekt.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009