Agencja Ochrony

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Pisanie programów na zamówienie. Profesjonalne Pisanie programów na zamówienie na zamówienie.
Praca Magisterska Pisanie. Praca Magisterska Pisanie to oferta dla Ciebie.
http://www.e-almatur.pl/. Najlepsze oferty wycieczek, obozów i kolonii znajdziesz na stronie http://www.e-almatur.pl/ .

Wyszukaj stronę        Agencja Ochrony POL-PATROL

Agencja Ochrony POL-PATROL
MONITORING: > 24godzinny, elektroniczny nadzór nad obiektem chronionym > elektroniczna obserwacja i rejestracja wszystkich zdarzeń mających miejsce w obiekcie > reakcja grup interwencyjnych na sygnał sabotażu, włamania i napadu SYSTEMY ALARMOWE : Instalujemy kompleksowo- > systemy alarmowe w obiektach użyteczności publicznej jak i niedrogie systemy do mieszkań, domów i sklepów > systemy kontroli dostępu, systemy rejestracji czasu pracy, systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN > systemy obserwacji, rejestracji i przetwarzania sygnałów video > telewizja dozorowa CCTV
http://www.polpatrol.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ochrona osób i mienia

Ochrona osób i mienia
Agencja ochrony Special Services jest koncesjonowanym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji biurem ochrony. Special Services to firma ochroniarska wykonująca szeroko rozumiane usługi ochrony mienia, obiektów i osób, osiedli mieszkaniowych i innych. Staramy się doskonalić w dziedzinie zarówno fizycznej ochrony mienia, osób, oraz obiektów znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego wychodząc tym samym na przeciw potrzebom naszych klientów.
http://www.specialservices.waw.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Alarmy we Wrocławiu

Alarmy we Wrocławiu
Spółka SILEZJAN SECURITY to znamienite Biuro Ochrony Mienia, które funkcjonuje we Wrocławiu i Jeleniej Górze. Firma ma szeroką ofertę usług w zakresie ochrony. Pośród usług znajdą Państwo ochrona imprez sportowych, koncertów itp., projektowanie i konfiguracja monitoringu, ochrona fizyczna, ochrona centrów handlowych, fabryk, konwojowanie, alarmy - instalacja i stały nadzór. Firma gwarantuje usługi ochroniarskie na wysokim poziomie. Zespół pracowników tworzą doświadczeni zawodowcy z licencją.
http://www.silezjan.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ochrona osób i obiektów Lublin

Ochrona osób i obiektów Lublin
Agencja ochrony Ochrona24 z Lublina działa na terenie Lubelszczyzny. W zakres działalności wchodzi ochrona osób, w tym VIP (celebryci, politycy, zagraniczni goście), długo i krótkoterminowa ochrona mienia, obiektów, ochrona imprez masowych, okolicznościowych. Ochrona24 oferuje także monitoring w tym monitoring GPS, alarmy do firm i obiektów prywatnych. Firma posiada koncesję MSWiA. Firma zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych ochroniarzy. Firma Ochrona24 współpracuje z firmami państwowymi i prywatnymi.
http://ochrona24.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Detektyw - Ochrona Lubin

Detektyw - Ochrona Lubin
Agencja Ochronno-Usługowa "Detektyw" para się profesjonalną ochroną, nie tylko obiektów takich jak przemysłowe, biurowych czy administracyjnych, ale jak i trudni się ochroną mienia i osób. W skład palety usług wybiorą Państwo poza tym konwojowanie wartości pieniężnych czy zabezpieczanie imprez masowych. Agencja zatrudnia pracowników licencjonowanych oraz nie licencjonowanych. Świadczy usługi w polu monitoringu i montażu systemów elektronicznych.
http://agencjadetektyw.lubin.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009