Agencja Ochrony

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
E-Almatur. Polecamy biuro podróży E-Almatur .
palacradziejowice.pl. Pragniesz poznać trochę historii, podążać szlakiem wielkich malarzy, koniecznie musisz odwiedzić stronę: palacradziejowice.pl . Zapraszamy
Lee. Legenda sztuk walk Lee .

Wyszukaj stronę        Agencja Ochrony POL-PATROL

Agencja Ochrony POL-PATROL
MONITORING: > 24godzinny, elektroniczny nadzór nad obiektem chronionym > elektroniczna obserwacja i rejestracja wszystkich zdarzeń mających miejsce w obiekcie > reakcja grup interwencyjnych na sygnał sabotażu, włamania i napadu SYSTEMY ALARMOWE : Instalujemy kompleksowo- > systemy alarmowe w obiektach użyteczności publicznej jak i niedrogie systemy do mieszkań, domów i sklepów > systemy kontroli dostępu, systemy rejestracji czasu pracy, systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN > systemy obserwacji, rejestracji i przetwarzania sygnałów video > telewizja dozorowa CCTV
http://www.polpatrol.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ochrona osób i mienia

Ochrona osób i mienia
Agencja ochrony Special Services jest koncesjonowanym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji biurem ochrony. Special Services to firma ochroniarska wykonująca szeroko rozumiane usługi ochrony mienia, obiektów i osób, osiedli mieszkaniowych i innych. Staramy się doskonalić w dziedzinie zarówno fizycznej ochrony mienia, osób, oraz obiektów znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego wychodząc tym samym na przeciw potrzebom naszych klientów.
http://www.specialservices.waw.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Alarmy we Wrocławiu

Alarmy we Wrocławiu
Spółka SILEZJAN SECURITY to znamienite Biuro Ochrony Mienia, które funkcjonuje we Wrocławiu i Jeleniej Górze. Firma ma szeroką ofertę usług w zakresie ochrony. Pośród usług znajdą Państwo ochrona imprez sportowych, koncertów itp., projektowanie i konfiguracja monitoringu, ochrona fizyczna, ochrona centrów handlowych, fabryk, konwojowanie, alarmy - instalacja i stały nadzór. Firma gwarantuje usługi ochroniarskie na wysokim poziomie. Zespół pracowników tworzą doświadczeni zawodowcy z licencją.
http://www.silezjan.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ochrona osób i obiektów Lublin

Ochrona osób i obiektów Lublin
Agencja ochrony Ochrona24 z Lublina działa na terenie Lubelszczyzny. W zakres działalności wchodzi ochrona osób, w tym VIP (celebryci, politycy, zagraniczni goście), długo i krótkoterminowa ochrona mienia, obiektów, ochrona imprez masowych, okolicznościowych. Ochrona24 oferuje także monitoring w tym monitoring GPS, alarmy do firm i obiektów prywatnych. Firma posiada koncesję MSWiA. Firma zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych ochroniarzy. Firma Ochrona24 współpracuje z firmami państwowymi i prywatnymi.
http://ochrona24.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Detektyw - Ochrona Lubin

Detektyw - Ochrona Lubin
Agencja Ochronno-Usługowa "Detektyw" para się profesjonalną ochroną, nie tylko obiektów takich jak przemysłowe, biurowych czy administracyjnych, ale jak i trudni się ochroną mienia i osób. W skład palety usług wybiorą Państwo poza tym konwojowanie wartości pieniężnych czy zabezpieczanie imprez masowych. Agencja zatrudnia pracowników licencjonowanych oraz nie licencjonowanych. Świadczy usługi w polu monitoringu i montażu systemów elektronicznych.
http://agencjadetektyw.lubin.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009