Kasy fiskalne

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Wyszukaj stronę        tobis - kasy fiskalne, komputery

tobis - kasy fiskalne, komputery
Firma powstała w lipcu 1985 roku. Właścicielem jest Mieczysław Dziędziura. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń biurowych (kopiarek, komputerów, drukarek, faksów, maszyn do pisania, wag sklepowych i magazynowych oraz kas fiskalnych). Naszym atutem jest niewątpliwie własny serwis, którego sprawne działanie znacząco skraca okres wykonywania świadczeń gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Z zagadnieniem fiskalności jesteśmy związani bardzo mocno i to już od chwili pojawienia się tego tematu na polskim rynku. Naszym głównym zajęciem na tym polu jest sprzedaż i opieka serwisowa nad urządzeniami fiskalnymi. W firmie zatrudnionych jest czterech techników posiadających uprawnienia na kilkanaście różnych modeli kas i drukarek fiskalnych.
http://tobis.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kasy fiskalne dla lekarzy

Kasy fiskalne dla lekarzy
Firma ABS Elektronik zajmuje się całościową firm w ofercie posiadamy: oprogramowanie dla firm, urządzenia fiskalne, komputery, drukarki, urządzenia sieciowe. Świadczymy usługi: wdrożenia systemów informatycznych dla firm, instalacja i konfiguracja systemów: Linux, Windows, naprawa istniejących systemów informatycznych, pozycjonowanie stron www.
http://www.abselektronik.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Antech24 - Kasy fiskalne

Antech24 - Kasy fiskalne
URZĄDZENIA FISKALNE W naszej ofercie znajdziecie kasy i drukarki fiskalne przeznaczone do wszystkich rodzajów placówek handlowych. Sprzedajemy sprzęt znanych i cenionych producentów tj. Novitus, Posnet, Elzab, Sharp i wiele innych. URZĄDZENIA SKLEPOWE W sprzedaży posiadamy różnego rodzaju urządzenia sklepowe m.in krajalnice, metkownice, skanery kodów, kolektory danych i wiele innych. WAGI W zależności od twoich potrzeb oferujemy wagi sklepowe i magazynowe. Wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia posiadają legalizacje. Prowadzimy również serwis i legalizacje wag. Zachęcamy do zapoznania się z nasz ofertą dostępną w e-sklepie: www.antech24.pl
http://www.antech24.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

małe kasy fiskalne Warszawa

małe kasy fiskalne Warszawa
Prowadzimy sprzedaż kas fiskalnych w Warszawie. Nasz handel obejmuje wszystkie rodzaje kas: stacjonarne, przenośne, małe duże. Jeśli prowadzisz firmę i potrzebujesz urządzenia fiskalnego to serdecznie zapraszamy.
http://domex.waw.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Dlahandlu24 - urządzenia fiskalne

Dlahandlu24 - urządzenia fiskalne
DlaHandlu24.pl oferuje każdemu zainteresowanemu rozwiązania informatyczne. Sklep ten jest własnością Asiston Sp. z o.o-firmy, która specjalizuje się w dostarczaniu nie tylko rozwiązań produkowanych przez największych producentów z całego kraju, ale także autorskich rozwiązań. Tworzenie odpowiednich warunków do rozwoju firm odbywa się poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych dzięki szerokiemu gronu specjalistów IT oraz skutecznej strategii działania, która opiera się na najważniejszych 4 filarach: Specjalistycznej analizie działania firmy; Określeniu problemów, które należy zlikwidować; Określeniu odpowiednich rozwiązań, które rozwiążą dane problemy; Wdrożeniu rozwiązań.
http://dlahandlu24.yolasite.com
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009