Komputery

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://jak-pisac-prace.pl. https://jak-pisac-prace.pl
https://praca-magisterska-online.pl. https://praca-magisterska-online.pl
https://prace-gotowe.pl. https://prace-gotowe.pl

Wyszukaj stronę        Komputery Łódź

Komputery Łódź
Komputery Łódź, Rzgów, okolice. Comfix.pl - sprzedaż komputerów i notebooków. Serwis i pogotowie komputerowe, obsługa informatyczna firm i instytucji, pogotowie komputerowe Łódź. Zapraszamy.
http://comfix.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Usługi informatyczne

Usługi informatyczne
Usługi informatyczne dla firm oraz klientów indywidualnych. Outsourcing IT, serwis IT, umowy serwisowe. Najtaniej we Wrocławiu. Zajmujemy się praktycznie wszystkim co związane z infrastrukturą informatyczną w Twoim domu i firmie. Posiadamy odpowiednio wyszkolonych pracowników, którzy są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Tel. 693-488-567
http://www.ic-service.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

T&T KOMPUTERY białystok

T&T KOMPUTERY białystok
Firma T&T KOMPUTERY zajmuje się sprzedażą sprzętu komputerowego i notebooków, wszelkich akcesoriów i urządzeń peryferyjnych, a także oprogramowania, materiałów eksploatacyjnych. Jesteśmy dostępni także w internecie pod adresem www.ttkomputery.pl. W sklepie internetowym znajduje się aktualny cennik, zdjęcia i szczegółowe parametry wszystkich produktów.
http://www.ttkomputery.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Lupine - Inwentaryzacja

Lupine - Inwentaryzacja
Witryna porusza tematykę automatycznej identyfikacji i inwentaryzacji za pomocą kodów kreskowych i przenośnych kolektorów danych. Mamy w ofercie kompleksową usługę inwentaryzacyjną i doradztwo przy wyborze odpowiedniego sprzętu. Jednocześnie dostarczamy autorskie oprogramowanie do zarządzania środkami trwałymi. Współpracujemy z najbardziej znanymi producentami drukarek etykiet, przenośnych kolektorów danych i materiałów eksploatacyjnych. Na stronie dostępna jest do ściągnięcia darmowa wersja aplikacji do samodzielnego przeprowadzenia inwentaryzacji.
http://lupine.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

projektowanie serwerowni

projektowanie serwerowni
Centrum Komputerowe ZETO to najstarszy ośrodek kształceń informatycznych w naszym kraju. W naszych szeregach posiadamy wybitnych informatyków co zaowocowało uzyskaniem szeregu autoryzacji światowych liderów oprogramowania, które zapewniają wysoką jakość oferowanych usług. Proponujemy zaawansowane szkolenia autoryzowane przez Microsoft, Novell, szkolenia dla użytkowników komputera w ramach wykorzystywania komputera w komunikacji do wykonywania grafiki i projektowania technicznego, egzaminy w Prometric Testing Centre
http://www.ckzeto.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Naprawa Apple

Naprawa Apple
Utrata informacji, uszkodzenia mechaniczne tak samego komputera jak i matrycy, awarie systemu chłodzenia, to tylko niektóre z ewentualności, jakie mogą spotkać nasz komputer, w których pomaga firma Finaltech. Oprócz 3 dniowej diagnozy i 3 miesięcznego okresu gwarancji na dokonane naprawy, firma oferuje także możliwość wysłania laptopa od klienta z firmą kurierską UPS, która także zajmuje się później dostarczeniem klientowi naprawionego laptopa.
http://www.finaltech.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009