Komputery

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
maszyny czyszczące. maszyny czyszczące
szybki kredyt bez bik. szybki kredyt bez bik
Praca licencjacka transport. Praca licencjacka transport

Wyszukaj stronę        Komputery Łódź

Komputery Łódź
Komputery Łódź, Rzgów, okolice. Comfix.pl - sprzedaż komputerów i notebooków. Serwis i pogotowie komputerowe, obsługa informatyczna firm i instytucji, pogotowie komputerowe Łódź. Zapraszamy.
http://comfix.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Usługi informatyczne

Usługi informatyczne
Usługi informatyczne dla firm oraz klientów indywidualnych. Outsourcing IT, serwis IT, umowy serwisowe. Najtaniej we Wrocławiu. Zajmujemy się praktycznie wszystkim co związane z infrastrukturą informatyczną w Twoim domu i firmie. Posiadamy odpowiednio wyszkolonych pracowników, którzy są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Tel. 693-488-567
http://www.ic-service.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

T&T KOMPUTERY białystok

T&T KOMPUTERY białystok
Firma T&T KOMPUTERY zajmuje się sprzedażą sprzętu komputerowego i notebooków, wszelkich akcesoriów i urządzeń peryferyjnych, a także oprogramowania, materiałów eksploatacyjnych. Jesteśmy dostępni także w internecie pod adresem www.ttkomputery.pl. W sklepie internetowym znajduje się aktualny cennik, zdjęcia i szczegółowe parametry wszystkich produktów.
http://www.ttkomputery.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Lupine - Inwentaryzacja

Lupine - Inwentaryzacja
Witryna porusza tematykę automatycznej identyfikacji i inwentaryzacji za pomocą kodów kreskowych i przenośnych kolektorów danych. Mamy w ofercie kompleksową usługę inwentaryzacyjną i doradztwo przy wyborze odpowiedniego sprzętu. Jednocześnie dostarczamy autorskie oprogramowanie do zarządzania środkami trwałymi. Współpracujemy z najbardziej znanymi producentami drukarek etykiet, przenośnych kolektorów danych i materiałów eksploatacyjnych. Na stronie dostępna jest do ściągnięcia darmowa wersja aplikacji do samodzielnego przeprowadzenia inwentaryzacji.
http://lupine.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

projektowanie serwerowni

projektowanie serwerowni
Centrum Komputerowe ZETO to najstarszy ośrodek kształceń informatycznych w naszym kraju. W naszych szeregach posiadamy wybitnych informatyków co zaowocowało uzyskaniem szeregu autoryzacji światowych liderów oprogramowania, które zapewniają wysoką jakość oferowanych usług. Proponujemy zaawansowane szkolenia autoryzowane przez Microsoft, Novell, szkolenia dla użytkowników komputera w ramach wykorzystywania komputera w komunikacji do wykonywania grafiki i projektowania technicznego, egzaminy w Prometric Testing Centre
http://www.ckzeto.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Naprawa Apple

Naprawa Apple
Utrata informacji, uszkodzenia mechaniczne tak samego komputera jak i matrycy, awarie systemu chłodzenia, to tylko niektóre z ewentualności, jakie mogą spotkać nasz komputer, w których pomaga firma Finaltech. Oprócz 3 dniowej diagnozy i 3 miesięcznego okresu gwarancji na dokonane naprawy, firma oferuje także możliwość wysłania laptopa od klienta z firmą kurierską UPS, która także zajmuje się później dostarczeniem klientowi naprawionego laptopa.
http://www.finaltech.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009