Artykuły dla dzieci

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
https://jezyk-angielski-online.pl. https://jezyk-angielski-online.pl
https://mebleproducenci.pl. https://mebleproducenci.pl
https://www.energiamalarstwo.pl. https://www.energiamalarstwo.pl

Wyszukaj stronę        Urodziny dla dzieci

Urodziny dla dzieci
Domeną firmy Mały Inżynier są szczególnie urodziny dla dzieci. Warszawa, Poznań, Lublin, Sochaczew to tylko kilka z miast, gdzie kreatywni, pełni entuzjazmu ludzie mogą zaaranżować edukacyjne urodziny dla dziecka w każdym wieku. Do wyboru m.in. imprezy tematyczne „Mały Chemik”, „Robotyka Lego Mindstoms NXT” albo „Sherlock Holmes”. Całościowy wykaz punktów programu do obejrzenia na stronie. Mamy i Ojcowie, którzy pragną zarezerwować termin imprezy dla dzieci, dzwonią pod numer telefonu upubliczniony w zakładce KONTAKT. Zapraszamy – Mały Inżynier – Urodziny dla Dzieci – rzetelność, smykałka pedagogiczna, bezpieczeństwo i wyborna zabawa.
http://www.edukacyjneurodziny.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wózki dziecięce

Wózki dziecięce
Użyteczne pojemniki na zabawki, które w mig pomieszczą wszystkie plątające się po mieszkaniu klocki, maskotki i inne cuda, wszelkiego rodzaju wózki wielofunkcyjne, takie jak na przykład bezpieczny wózek spacerowy na trzech dmuchanych kółeczkach… to zaledwie niektóre z szeregu propozycji zamieszczonych w rozbudowanym asortymencie ofertowym, jaki oferuje niniejszy sklep internetowy. Dostarczamy jedynie artykuły najwyższej jakości, dobre dla dzieci, takie jak chociażby urocze malutkie sofy dla dzieci, zaprojektowane bez zastosowania twardych elementów. Wklikaj w wyszukiwarkę sformułowanie „leżaczek bujaczek” i poznaj niniejszą stronkę online – zapraszamy!
http://www.goonis.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Przedszkole niepubliczne Szczecin

Przedszkole niepubliczne Szczecin
Kraina Uśmiechu to przedszkole niepubliczne mieszczące się na Prawobrzeżu Szczecina. Kadrę pedagogiczną tworzy grono kreatywnych nauczycieli, dbających o przyjazną dla dzieci atmosferę. Dzięki nowoczesnym metodom pracy, przedszkole Kraina Uśmiechu gwarantuje nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Zindywidualizowany tok nauczana daje szanse rozwijania pasj i umiejętności dziecka. Podopieczni uczą się zarówno pracy w grupie jak i samodzielnego podejmowania decyzji.
http://www.krainausmiechu.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

Obuwie Dziecięce

Obuwie Dziecięce
W sklepie Botatex znajdziesz duży wybór butów dla dzieci na każdą porę roku. Oferujemy najnowsze modele butów dziecięcych topowych producentów. Posiadamy największy wybór obuwia dziecięcego na wiosnę, lato, jesień i zimę w tym sandały, półbuty, buty sportowe, buty dla dziewczynek, obuwie zimowe, kozaki dziecięce i śniegowce. Wejdź na naszą stronę i sprawdź naszą ofertę.
http://www.buty-dla-dzieci.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Sklep z zabawkami ZABAWKARNIA

Sklep z zabawkami ZABAWKARNIA
Zabawki ze sklepu internetowego www.zabawkarnia.com.pl to produkty polskich producentów. Produktów, które rozwijają dziecko intelektualnie, emocjonalnie i fizycznie. Produktów, które bawią, ale się nie nudzą. Produktów, które kształtują pomysłowość najmłodszych i wspierają je na każdym kroku rozwoju. Wszystko to dzięki miłości do dzieci i chęci obdarzenia ich czymś fajnym, trwałym i godnym polecenia. Zakupy w www.zabawkarnia.com.pl mogą być doskonałym prezentem na urodziny, imieniny i inne okazje oraz na zbliżający się wielkimi krokami Dzień Dziecka.
http://www.zabawkarnia.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009