Gry online

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.

Wyszukaj stronę        Darmowe gry online

Darmowe gry online
Nasza witryna to zbiór darmowych gier online, zajmujemy się tworzeniem recenzji i opisów interesujących gier online. Skupiamy swoją uwagę przede wszystkim na takich tytułach jak gry sportowe, gry wojenne, gry strategiczne oraz popularne w dzisiejszych czasach gry przeglądarkowe. Mamy nadzieje że każdy użytkownik znajdzie interesującą go produkcję wraz z opisem wad i zalet.
http://darmowe-gry-online.net
Pokaż szczegóły wpisu...

Gry samochodowe

Gry samochodowe
Strona CD Action poświęcona grom oraz najbardziej doniosłym zdarzeniom ze świata e-sportu i rynku gier komputerowych oraz konsol. CD-Action (CDA) to największe w Polsce pismo dla graczy. W miesięczniku najbardziej wartościowe pełne wersje gier komputerowych. Forum dostępne dla każdego użytkownika, wyszukasz tam wszystko co dotyczy świata gier oraz komputerów. Opinie naszych publicystów są jak najbardziej obiektywne. Sumiennie oceniają każdą wartą uwagi grę, żadna nie umknie ich uwadze. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (koszulki, gry, sprzęt komputerowy, konta premium) które każdy chce mieć na swojej półce.
http://www.cdaction.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Gry dla dzieci

Gry dla dzieci
Zapraszamy na nasz internetowy serwis z grami – tu pograsz sobie całkowicie za darmo! Nasza strona to miejsce, gdzie zebraliśmy mnóstwo gier internetowych, zarówno znajdziesz tu te najnowsze, jak i gry retro i niszowe. Sprawdź już w tym momencie gry przygodowe, strategiczne i zręcznościowe, zobacz propozycje w grach logicznych i samochodowych albo sportowych. Za granie w żadną z nich nie powinieneś zapłacić ani grosza, oprócz tego nie powinniśmy rejestrować się na stronie, żeby móc grać cały dzień – sprawdź nas już teraz!
http://www.gryonline2.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Jednoręki Bandyta na Pieniądze

Jednoręki Bandyta na Pieniądze
Jednoręki bandyta na pieniądze to przede wszystkim najbardziej popularna rozgrywka w internecie. To właśnie jednoręki bandyta na pieniądze online daje graczom tak wiele możliwości. Po pierwsze trzeba wybrać serwis online w którym chcemy zagrać. Oczywiście jednoręki bandyta na pieniądze downlaod w profesjonalnym serwisie da graczowi gwarancję dobrej zabawy i bezpieczeństwa. Czytaj więcej na JohnnyBet.pl.
http://pl.johnnybet.com/jednoreki-bandyta-na-pieniadze
Pokaż szczegóły wpisu...

Gry internetowe

Gry internetowe
Opublikowane na witrynie gry internetowe, są nie tylko fajnym pomysłem na nudę, ale ponadto pretekstem do wspomagania wielu pożytecznych umiejętności. Gry akcji wymagają od gracza błyskotliwego refleksu lub błyskawicznej oceny sytuacji, a przykładowo namierzanie koordynacji wzroku. Logiczne myślenie trenować da się na udostępnionych w portalu grach strategicznych również społecznościowych, przyciągających graczy z całego globu. Również uznawane za najprostsze gry online, w tym platformówki wspomagają postrzeganie przestrzenne, nie mówiąc także o układankach czy też najróżniejszych symulatorach. W dodatku, cechą gier mmorpg będzie fakt, że pogłębiają zdolności językowe i zacieśniają relacje międzyludzkie.
http://zajefajnegry.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009