Gry FPS

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Czy 32 uncje to 1 kwarta?. Czy 16 uncji to galon?
https://aktinet.pl/co-to-jest-rozpuszczalnosc-gazu/. Co to jest rozpuszczalność gazu?
https://jezyk-angielski-online.pl. https://jezyk-angielski-online.pl (635)

Wyszukaj stronę        Cs-Jaworzno

Cs-Jaworzno
Forum poświęcone jest grze Counter Strike 1.6 w Jaworznie i okolicach. Na forum znajduje się wiele ciekawych rzeczy, m.in. poradnik, mapy, dział download, informacje o serwerach oraz wiele wiele innych. Panuje miła atmosfera i staramy się, aby forum jak i nasze serwery pracowały bardzo, bardzo wydajnie oraz, aby chwile które razem spędzimy przy wspólnej grze były na długo zapamiętane. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy w jakiejkolwiek sprawie, wystarczy że napisze na forum, a ktoś na pewno udzieli mu odpowiedzi i pomocy.
http://cs-jaworzno.pun.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Enemy Territory

Enemy Territory
Serwis sieciowej gry Enemy Territory - wszystkie niezbędne informacje o ET. Opis gry, dostępne klasy żołnierzy, opis dostępnej broni, zasady tworzenia configu i pisania skryptów. Dział z najlepszymi filmami z gry oraz z polskimi serwerami gry.
http://p4f.pdg.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Serwis rozrywkowy

Serwis rozrywkowy
22atomicgames jest jedynym w swoim rodzaju serwisem posiadającym darmowe gry. Stronę internetową ozdabia stylowa oprawa graficzna. Wszystkie gry w 22atomicgames możesz swobodnie oceniać i polecać znajomym. Poza tym produkcje prezentowane u nas zawsze posiadają ciekawe opisy. Za sprawą tego nie musisz wyszukiwać danych o interesującej Cię grze. Pobieranie plików z bloga jest bardzo proste. Naszym celem jest ciągłe zamieszczanie nowych unikalnych produkcji. A to wszystko dlatego, że pragniemy byś już nigdy nie nudził się. Kończąc zachęcam Cię do częstego odwiedzania bloga.
http://www.22atomicgames.com
Pokaż szczegóły wpisu...

PZD-Desatnowiec

PZD-Desatnowiec
Nasza grupa ekspertów pomoże Ci odświeżyćTwojego starego Cs'a , a także zwiększyć makssymalnie FPS'y podczas gry aby osiągać jeszcze lepsze wyniki. Premium na serwerach jest tak dostosowane że możesz je nabyć niezależnie od tego ,czy masz pieniądze, czy jesteś spłukany.
http://www.pzd.pun.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

CS-EGO Sieć serwerów Counter Strike

CS-EGO Sieć serwerów Counter Strike
Sieć serwerów Counter Strike 1.6 CS-EGO.com zaprasza na swoje serwery. Zaczynamy od serwera Battlefield 2 : Rank Mod PL v1.1.0 by MisieQ – 32 odznaki. Naszym celem jest stworzenie serwerowni z modami do CS 1.6. Następnymi serwerami będą Zombie MOD, Call of Duty MOD i inne. Serdecznie zapraszamy na forum, gdzie możesz porozmawiać na wszelkie tematy, nie tylko o Counter Strike. Nie jesteśmy kolejną serwerownią otwieraną przez niedoświadczonych małolatów, nasza ekipa zajmuje się CS od dłuższego czasu.
http://cs-ego.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Maxgaming

Maxgaming
Maxgaming, nowy portal informacyjny dla graczy. Wiele ciekawostek i faktów związanych z grami komputerowymi. Dużo informacji o nowościach na rynku gamingowym. Stałe wieści z wydarzeń esportu, oraz wszystkim związanym ze sferą dla graczy. Na portalu maxgaming.pl masz szansę dowiedzieć się wielu ciekawostek, które sami skrupulatnie wyszukujemy. U nas dowiesz się wiele więcej o sprawach ważnych dla gracza niż gdziekolwiek indziej. Żadna nowość z rynku gamingowego nie umknie naszej uwadze. Dla graczy z sentymentem warto odwiedzać nasz portal, gdyż często wracamy do pamiętnych dobrych czasów, w których rynek gier komputerowych stawiał pierwsze kroki.
http://maxgaming.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009