Gry wideo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Krwawnik. Krwawnik: Zastosowanie i właściwości
https://herbcio.pl/10-ziol-na-porost-wlosow-i-zapobieganie-ich-wypadaniu/. 10 ziół na porost włosów i zapobieganie ich wypadaniu
https://aktinet.pl/co-to-jest-rozpuszczalnosc-gazu/. Co to jest rozpuszczalność gazu?

Wyszukaj stronę        O grach

O grach
Ciekawy, warty polecenia i przeczytania blog o grach. Znajdziesz tu wszystko co dotyczy gier na komputery i konsole, w szczególności felietony w których bardzo często opisywane są niewielkie gry Indie, tak zwane gry niezależne, tworzone przez małe studia deweloperskie.
http://blog-o-grach.blogspot.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Landwirtschafts Simulator Mods

Landwirtschafts Simulator Mods
Ls-portal.eu to serwis z modami do gry z serii Landwirtschafts Simulator. Na naszej stronie można znaleźć wiele darmowych modyfikacji do gry, zwanymi potocznie ls mods, z możliwością ich pobrania, ponadto można znaleźć także dużo tutoriali i newsów dotyczących symulatora farmy. Landwirtschafts Simulator to gra, w której wcielamy się w rolę gospodarza farmy, posiadającego własną gospodarkę, kawałek pola oraz niewielką liczbę maszyn rolniczych. Nasz areał możemy uprawiać na wiele sposobów. Gra daje nam możliwość siewu różnego rodzaju zboża na przykład rzepak, pszenicę, jęczmień czy też buraki. Ponadto możemy sadzić ziemniaki a słomę, która zostaje po skoszeniu zboża możemy prasować i zwozić na przyczepie na farmę.
http://ls-portal.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

http://grypolicyjne.com.pl

http://grypolicyjne.com.pl
Strona która kataloguje darmowe, znalezione w necie, gry o policjantach. Wszystkie przed trafieniem na stronę są starannie sprawdzane i moderowane, tak aby tylko najlepsze znalazły się w witrynie. Zapraszam wszystkich fanów gier policyjnych i nie tylko do odwiedzin.
http://grypolicyjne.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Krytyka gier komputerowych

Krytyka gier komputerowych
Przedstawiamy omówienia gier. Tutaj odnajdziecie informacje związane z wirtualną rzeczywistością. Przede wszystkim ciekawostki, przedsięwzięcia rewelacyjne i te całkiem wątpliwe. Recenzje jak również opisy gier komputerowych oparte na porównaniach dwóch pokrewnych tytułów. Opisujemy również multimedia i sprzęt ongiś będący w łaskach, zaś aktualnie odstawiony na półki, który jednak ma w sobie magię sprawiając jeszcze uśmiechy do wspomnień. Przeglądy gier wyjawiające wzrost praktycznych produkcji. Przedstawiamy na tej stronie własne kolosalne tendencyjne recenzje zabaw przygodowych, RTS, platformowych, niezależnych – indie jak również innych.
http://90cc.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Gra w karty

Gra w karty
Casyno online jest doskonałym pomysłem na ćwiczenia i przetestowanie swych predyspozycji np gry w karty. Wiele ze znajdujących się w internecie oferują też alternatywę internetowych pojedynków, które właśnie funkcjonują na zasadach stawianych przez casyno internetowe, toteż możesz w tym miejscu zwyciężać prawdziwe monety, możesz niestety też je przegrać.
http://www.kasyno-gier.pl/1/gra-karty-poker-pieciokartowy/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009