Inne

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa (138) . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
Ile lat żyją ludzie?. Ile to jest 20000 godzin?
Co oznacza 1 funt w kuchni?. Czy 500 gramów to pół funta?

Wyszukaj stronę        Szczecin Internet

Szczecin Internet
Spółka Digitalnet, która działa na rynku już ponad 10 świadczy usługi z zakresu dostarczania, tak ważnego obecnie błyskawicznego dostępu do Netu. Spółka daje przyłączenie sieci zarówno dla osób prywatnych jak i przedsiębiorstw, dla których kontaktowanie się ze światem jest bardzo istotne. Digitalnet zapewnia profesjonalizm i jakość świadczonych usług. Konsumenci mogą także skorzystać z innych usług firmy, w skład których wchodzą między innymi: konfigurowanie, montowanie oraz sprzedaż sprzętu komputerowego, outsorcing IT oraz projektowanie i tworzenie stron sieci Web. Wszystkie usługi objęte są opieką firmy, a cennik wykonania usług jest przyjazny dla klientów.
http://digitalnet.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Recenzje sprzętu komputerowego

Recenzje sprzętu komputerowego
IThardware to strona dla pasjonatów komputerowych. Znajdziesz tu najlepsze testy sprzętu komputerowego od kart graficznych do zasilaczy. Przedstawiamy ciekawe artykuły o ciekawostkach i najnowszych technologiach w sprzęcie komputerowym. Jeżeli pragniesz zmodernizować swój komputer lub zakupić całkiem nowy sprzęt warto przejrzeć nasze testy i porady.
http://ithardware.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Odrabianko - rozwiązania zadań

Odrabianko - rozwiązania zadań
Odrabianko.pl to portal internetowy dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych z gotowymi rozwiązaniami zadań. Mogą również dodawać swoje rozwiązania z własnych podręczników szkolnych za pmocą aplikacji lub na stronie internetowej.
http://odrabianko.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Spis firm polskich

Spis firm polskich
Katalog firm jest doskonałym pomysłem dla wszelkich zarządców, którzy pragną umocnić miejsce swojej firmy w strukturze internetowej, jaką bywa Yahoo. Aby wrzucić opis do bazy spółek trzeba przygotować istotne informacje kontaktowe oraz dotyczące oferty – umożliwi to administratorowi strony zweryfikowanie takich informacji. Także istotne jest przygotowanie wyjątkowego opisu własnej działalności, jaki nie pokrywa się z takimi, które bywają plagiatami. Wykonanie unikalnego opisu w krótszym okresie czasu umocnimy nasze miejsce w rankingu Google’a i uzyskamy korzystniejszą liczbę kontrahentów. Spis przedsiębiorstw to dobry sposób na zwiększenie zasięgu na rynku.
http://portal-firmy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Mama online - dziecko w sieci

Mama online - dziecko w sieci
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Jest to witryna stworzona specjalnie dla wszystkich malców. Możesz wstawiać tu zdjęcia swojego malucha lub przesyłać filmiki z jego udziałem, a także opisywać jego rozwój i prowadzić dziennik jego aktywności. Możesz także stworzyć profil, na którym twoje dziecko będzie mogło dodawać nowych przyjaciół. Mamy także specjalną zakładkę prezenty, dzięki której będziesz mógł zobaczyć co sprezentować swojemu kuzynowi na święta. Dzięki naszej witrynie Twoje dziecko od najmłodszych lat będzie mogło zaznajomić się z działaniem serwisów społecznościowych, które w dobie społeczeństwa globalnego stanowią nieodłączny element współczesnej wymianie informacji.
http://ministrefa.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009