Programy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich (209) - zapraszamy.
Mycie fotowoltaiki. Mycie fotowoltaiki (807)
Zajęcia dla obcokrajowców. Zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców

Wyszukaj stronę        Keylogger - computer spy

Keylogger - computer spy
Oferujemy program monitorujący system operacyjny. Każde wciśnięcie klawisza jest odnotowane w specjalnym plik wraz z datą, godziną oraz użytytego programu. Program przydaje się w firmach do monitorowania komputerów pracowników, sprawdzania, co robią na komputerze w czasie pracy. Przydaje się do monitorowania komputera dziecka w celu śledzenia jak korzysta z komputera i blokowanie niewłaściwych treści dla niego. Nasz program jest nie wykrywalny przez antywirusy.
http://keylogger-spy.co
Pokaż szczegóły wpisu...

Programy dla dentystów

Programy dla dentystów
Szkliwo.net to program, który powstał z myślą o nowoczesnym zarządzaniu gabinetami stomatologicznymi. Skutecznie poprawia pracę i obsługę pacjentów. Daje wygodny dostęp do diagramu zębów i elektronicznych kart pacjentów. Umożliwia wysyłanie automatycznych powiadomień smsem przed wizytą. Daje wgląd w historię wizyt pacjentów z każdego miejsca, dzięki możliwości logowania się przez internet.
http://www.szkliwo.net
Pokaż szczegóły wpisu...

Program Nieruchomości w SAP

Program Nieruchomości w SAP
Program nieruchomości to System ERP i obecne najlepszy produkt dla firm małych i średnich. Oprogramowanie dla firm SAP oferuje szereg udogodnień, CRM, księgowość program dzięki czemu każdy przedsiębiorca może w pełni kontrolować swoją firmę. odpowiednie zarządzanie zasobami to kluczowa sprawa w obecnym kryzysie. System ERP to narzędzie oferowane przez SUPREMIS złoty partner SAP.
http://supremis.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Programy dla agencji nieruchomości

Programy dla agencji nieruchomości
Opcja złota eMaklera to funkcjonalny program wspomagający pracę agencji nieruchomości, który wspomaga obsłużyć całą kwestię obsługi Klienta. Nasze oprogramowanie dla agencji nieruchomości spełnia potrzeby dynamicznych organizacji, w których zespół doradców obsługuje oferty popytowe od początkowych zapytań do trafnych ofert pośrednictwa.
http://program-dla-nieruchomosci.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Program Allegro

Program Allegro
System Allegro jest najnowszym tworem wspierającym aukcje na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym. Program ten ma wiele funkcji, których nie posiadają inne programy dostępne na rynku. Występuje on w dwóch edycjach: normalnej i rozszerzonej, w zależności od zastosowań klienta. Nasz projekt tworzyliśmy przez kilka lat w oparciu o nasze i Wasze doświadczenie wiec program jest wolny od wad. Oferujemy pełne wsparcie w instalacji i obsłudze w pierwszych dniach po zakupie. Zapraszamy
http://program-allegro.webs.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Program Allegro

Program Allegro
Każdy poważający się użytkownik Allegro korzysta z oprogramowania wspierającego funkcjonowanie aukcji. Jednym z najnowszych tego typu programów jest Program Allegro. Posiada on wiele funkcji dzięki którym użytkowanie portalu aukcyjnego Allegro jest o wiele łatwiejsze i oszczędza nam wiele czasu i kłopotu. Program Allegro jest oparty na wieloletnim badaniu i pracy włożonej w jego wykonanie i testach związanych z poprawnym działaniem programu. Na naszej stronie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje dotyczące jego działania. Zapraszamy.
http://studiowizjo.pl/program_allegro
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009