Serwis komputerowy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje

Wyszukaj stronę        Serwis laptopów Katowice

Serwis laptopów Katowice
Oferujemy pogotowie komputerowe, które działa 24 godziny na dobę na terenie aglomeracji śląskiej. W jego ramach zapewniamy natychmiastową pomoc techniczną w obszarze szeroko rozumianych usług IT. Na Państwa zgłoszenia czekają wykwalifikowani serwisanci, którzy są do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu - z darmowym dojazdem w Chorzowie, Katowicach, Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Zabrzu, Gliwicach.
http://taumet.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

itechnicznie | Wortal Informacyjny

itechnicznie | Wortal Informacyjny
itechnicznie.pl - Wortal Informacyjny stworzony dla internautĂłw, ktĂłrych interesuje branża IT, sprzęt komputerowy i nowe technologie. Na strona publikowane są najnowsze informacje z tych właśnie dziedzin -
http://itechnicznie.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Oprogramowanie ERP

Oprogramowanie ERP
ERP Consulting jest portalem internetowych o programach ERP.Systemy ERP to aplikacje biznesowe dla przedsiębiorstw. Portal ERP Consulting szczegółowo zagłębia się w jeden z modułów systemów ERP. Oprogramowanie dla firm składa się z pakietów i modułów. Każdy pakiet posiada swoje moduły odpowiednie do jego specyfikacji. W portalu tym poruszany jest pakiet Logistyka. Serwis ukazuje jego zalety, wyjaśnia czym jest taki pakiet i dla kogo będzie potrzebny. Wyszczególnione sa również istotne jego elementy, które są kluczowe dla działania przedsiębiorstwa.
http://erp-consulting.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Serwis PC Tel : 794 - 297 - 449

Serwis PC Tel : 794 - 297 - 449
Obsługa systemu Windows - instalacja i konfiguracja systemu operacyjnego, optymalizacja rejestru, - instalacja dodatków Service Pack , - instalacja uaktualnień systemu operacyjnego, - instalacja i konfiguracja oprogramowania antywirusowego, - instalacja licencjonowanego oprogramowania klienta oraz aplikacji FREEWARE.
http://itech-max.jdm.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Serwis komputerowy Bydgoszcz

Serwis komputerowy Bydgoszcz
Serwis komputerowy Bydgoszcz W ramach naszej oferty świadczymy usługi serwisowe komputerów stacjonarnych, laptopów oraz sieci komputerowych dla firm i klientów indywidualnych na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego. Zakres naszej działalności jest bardzo szeroki, począwszy od serwisu eksploatacyjnego urządzeń peryferyjnych, poprzez komputery stacjonarne, laptopy, a także serwery. Polnet oferuje usługi informatyczne na najwyższym poziomie. W wypadku awarii reagujemy natychmiast. Nasz serwis komputerowy charakteryzuje się szybkim terminem naprawy powierzonego nam sprzętu oraz gwarancją prawidłowego funkcjonowania sprzętu komputerowego. Bezpłatny dojazd na terenie Bydgoszczy, Osielska i Niemcza!
http://www.pol-net.eu/serwis-komputerowy
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009