Serwis komputerowy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Kampania produktowa adwords. Kampania produktowa adwords to najlepsza promocja sklepu.
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.

Wyszukaj stronę        Pogotowie Komputerowe Warszawa

Pogotowie Komputerowe Warszawa
Jesteśmy zespołem informatyków z Warszawy z różnorodnym doświadczeniem zawodowym. Pogotowie Komputerowe zajmuję się naprawą komputerów i ich optymalizacją (diagnostyką stacji roboczych i ich naprawą), instalacją i konfiguracją systemów operacyjnych, sterowników, oprogramowania. Usuwamy wirusy i szkodliwe oprogramowanie. Konfigurujemy łącza internetowe (przewodowe i bezprzewodowe). Odzyskujemy dane po ich usunięciu, bądź awarii twardego dysku. Grupa zajmuję się również projektowaniem i wykonywaniem stron internetowych.
http://www.e-neron.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Tusze do drukarek Lexmark

Tusze do drukarek Lexmark
Animatt - dystrybutor - atramenty, części serwisowe do kserokopiarek. Zdajemy sobie sprawę, że wykorzystywanie dobre tusze, tonery dostarczają duże oszczędności druku, wiemy również, że zapewniamy najlepsze tusze do kserokopiarek. Nasi Konsumenci zaufali naszej firmie i naszemu profesjonalnemu serwisowi drukarek. Nasz serwis naprawia drukarki w serwisie we Wrocławiu oraz w Klienta w biurze. Proponujemy produkty przykładowe produkty: 1. Zamienne tonery do drukarek Samsung 2. Zamienne tonery do drukarek Xerox 3. Zamienne tonery do drukarek Oki 4. Zamienne tonery do drukarek Dell 5. Zamienne tonery do drukarek HP 6. Zamienne tonery do drukarek Brother
http://www.animatt.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Usługi Komputerowe Łódź

Usługi Komputerowe Łódź
Nasza Pomoc Komputerowa funkcjonuje na terenie Łodzi, Pabianic i okolic. Proponuje Państwu szybką i fachową pomoc w uszkodzeniach podczas działania z komputerem. Swoje usługi serwisowe świadczymy przede wszystkim u klienta.
http://www.it-pomoc.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Pogotowie Komputerowe, Zielona Góra

Pogotowie Komputerowe, Zielona Góra
Pomoc komputerowa oraz naprawa sprzętu komputerowego w Waszym domu!! Nasze pogotowie komputerowe należycie zadba o Państwa sprzęt. TEL.531-859-777 ul. Jęczmienna 15, Zielona Góra. Dojazd na terenie Zielonej Góry bezpłatny. Zależy Nam na zadowoleniu klienta. Zarobek nie jest naszym celem głównym. Komputery to nasza pasja. Wykonujemy: Instalacje systemów operacyjnych Konfigurowanie routerów i sieci komputerowych Naprawę uszkodzonych komputerów Składanie komputerów Sprzętem Po leasingowym Instalację anten Dvbt i telewizji cyfrowej Serwisem telefonów komórkowych Serwisem Nawigacji GPS Naprawą głośników Po konkurencyjnych cenach.
http://dkt.zgora.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Sebcom - serwis komputerów KIELCE

Sebcom - serwis komputerów KIELCE
Masz problem z komputerem? Często się zawiesza, chodzi wolno? A może w ogóle się nie włącza? Naprawiamy komputery, optymalizujemy działanie, odzyskujemy dane (pełna oferta w zakładce oferta)! Wszystko na terenie i w okolicach miasta KIELCE. ZADZWOŃ, a wyślemy naszego serwisanta, lub przywieź komputer do nas.
http://www.sebcom.org
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009