Blogi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam

Wyszukaj stronę        Od ksero po fotoobrazy blog

Od ksero po fotoobrazy blog
Zapraszamy serdecznie do lektury naszego bloga, w całości poświęconego najnowocześniejszym technikom drukarskim. Dowiesz się z nich także jak przebiegał rozwój drukarstwa na świecie i w naszym kraju - wiele ciekawostek ze świata drukarstwa. Poznaj tez sposób, w jaki łatwo i szybko przygotujesz pod druk swoje prace. Poznaj najnowsze techniki druku cyfrowego i dowiedz się czym jest plotowanie Wrocław. Szereg ciekawych możliwości - od fotozeszytów po fotoobrazy - to wszystko możesz niewielkim kosztem zrealizować.
http://skanowaniewroclaw.wordpress.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Druk cyfrowy nowości

Druk cyfrowy nowości
Blog drukarski poświęcony niemal w całości nowoczesnym technikom druku. Poznasz tu także jak i kiedy powstał druk, kto pierwszy na świecie drukował i jak wyglądało drukarstwo w europie na przestrzeni wieków. Znajdziesz tu także wiele ciekawostek i nowości w technice druku. Skupiamy się na druku cyfrowym i jego możliwościach - od fotozeszytów po druk wielkoformatowy. Poznaj nowości ze świata druku i bądź na bieżąco. Zapraszamy serdecznie do lektury naszego bloga - z pewnością nie będziesz się nudził.
http://drukcyfrowydrukarnia.wordpress.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Druk wielkoformatowy informacje

Druk wielkoformatowy informacje
Blog poświęcony reklamie wielkoformatowej zewnętrznej i wewnętrznej. Pojawienie się druku cyfrowego na zawsze odmieniło branże reklamową. Na naszym blogu znajdziesz szereg porad, opinii i praktycznych uwag związanych z tworzeniem, planowaniem i prowadzeniem kampanii zewnętrznej. Skupiamy się wokół druku wielkoformatowego i jego możliwościach, piszemy o nowych urządzeniach plotujących. Zapraszamy serdecznie do lektury - z pewnością nie będziesz żałował. Szereg rzeczowej wiedzy o druku wielkoformatowym w pigułce.
http://drukcyfrowywroclawreklama.wordpress.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Fotoksiążki i fototozeszyty

Fotoksiążki i fototozeszyty
Druk cyfrowy otworzył niezliczone wręcz możliwości w druku. Jednym z nich jest pojawienie się nowych, atrakcyjnych usług dla klientów indywidualnych. Sporą popularnością i uznaniem wśród klientów cieszą się fotozeszyty i fotoksiążki. To zupełnie nowa, atrakcyjna forma dla albumów zdjęć. Oprócz standardowych fotografii można zamieścić w nich również grafiki i teksty - co znacznie podnosi atrakcyjność tej usługi. Jak stworzyć własny fotozeszyt czy fotoksiążkę - dowiesz się z naszego bloga, zapraszamy do lektury.
http://fotozeszytywroclaw.wordpress.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Fotoobrazy jak tworzyć

Fotoobrazy jak tworzyć
Fotoobrazy i zdjęcia na płótnie cieszą się niebywałym powodzeniem wśród klientów drukarni Wrocław. Poznaj możliwości druku wielkoformatowego dla indywidualnych klientów. Dowiedz się jak działa plotowanie i jak przygotować swój własny fotoobraz. Na naszym blogu znajdziesz również wiele ciekawych i nietuzinkowych inspiracji do tworzenia własnych wydruków. Znajdziesz ten informacje, jak dokładnie powstają druki wielkoformatowe, zarówno dla klientów indywidualnych w postaci fotoobrazów, a także druki wielkoformatowe reklamowe. Zapraszamy do lektury!
http://fotoobrazyizdjecianaplotnie.wordpress.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009