Blogi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
druk na materiale Textileprint. Profesjonalny druk na materiale Textileprint . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
Remarketing. Remarketing to najlepszy sposób dotarcia do Klienta.
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        Dacom - tematyczne teksty

Dacom - tematyczne teksty
Dacom.pl to profesjonalny portal dziennikarski, na którym można znaleźć ogrom tematycznych tekstów z przeróżnych dziedzin. Piszemy o tym, co ciekawe, ale w bardzo zrozumiały sposób. Poruszamy m.in. kwestie dotyczące marketingu, biznesu, motoryzacji, urody, turystyki, ale nie tylko. Dokładamy wszelkich starań, żeby w każdym tekście zamieścić jak najwięcej praktycznych wiadomości i rad, które mogą pomóc w codziennym życiu. Najważniejsze jest dla nas to, żeby publikowane testy okazały się ciekawe dla naszych czytelników, dlatego za każdym razem staramy się wyszukać interesujący temat i opisać go w sposób jak najbardziej wyczerpujący.
http://dacom.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Tworzenie aplikacji na telefon

Tworzenie aplikacji na telefon
Blog ten: tworzenieaplikacji.blogi.pl polecam dla które myślą, żeby zacząć tworzyć aplikacje na smartfony i tablety. Także dla tych, którzy już zaczęli i potrzebują dodatkowych wskazówek. Zamieszczam tu artykuły o programowaniu aplikacji na Androida, iOS i Windows Phone.
http://tworzenieaplikacji.blogi.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ciekawostki językoznawcze

Ciekawostki językoznawcze
Rzetelny tłumacz - serwis powstały z miłości do tłumaczeń skierowany do wszystkich zainteresowanych nauką języka obcego (nie tylko z języka angielskiego!), ale także zagadnieniami językowymi. Jak tworzyć specjalistyczne teksty? Jakie są najczęściej popełniane błędy przez translatorów? Doskonalenie zdolności językowe oraz to, jak niełatwa jest droga od filologa do rzetelnego translatora - przeczytacie na tym blogu. Redaktorzy witryny to lingwiści i filolodzy pracujący w biurach tłumaczeń, uczelniach oraz... uczący języka polskiego poza granicami kraju. Zapraszamy serdecznie!
http://rzetelnytlumaczniemieckopolski.webnode.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Tworzenie i projektowanie aplikacji

Tworzenie i projektowanie aplikacji
Blog dla osób, które szukają recenzji przydatnych aplikacji i gier na smartfony i tablety. Publikuję w tym miejscu przydatne informacje oraz wpisy o tworzeniu i marketingu aplikacji mobilnych.
http://aplikacjenasmartfony.blox.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Aplikacje i marketing mobilny

Aplikacje i marketing mobilny
Jednocześnie ze wzrostem znaczenia aplikacji mobilnych i rynku smartfonów na popularności zyskuje marketing mobilny. Na tym blogu przeczytasz jak efektywnie promować aplikacje oraz jak wykorzystać ten rodzaj marketingu.
http://marketingmobilny.blog.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Aplikacje mobilne dla każdego

Aplikacje mobilne dla każdego
Blog który chciałbym ci polecić prowadzę w wyniku zainteresowania tematyką aplikacji mobilnych, ich projektowania, tworzenia i promowania. Branża ta konsekwentnie rośnie, co związane jest z wciąż rosnącą liczbą urządzeń mobilnych i ich rosnącą popularnością. Piszę tu zwłaszcza o systemach Android, iOS i Windows Phone. Jeśli szukasz informacji o tych systemach mobilnych, jesteś we właściwym miejscu. Blog mobile.blogujacy.pl opisuje nowe aplikacje mobilne, sposoby ich projektowania i tworzenia. Wyjaśniam też co sprawia, że jedynie niektóre z aplikacji stają się popularne. Owocnej lektury!
http://mobile.blogujacy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009