Blogi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://hurtownia-hat.pl. https://hurtownia-hat.pl
https://jozefacki.pl. https://jozefacki.pl
https://netfotki.pl. https://netfotki.pl

Wyszukaj stronę        Blog o fotografii

Blog o fotografii
Mój fotoblog jest dla mnie przeważnie odskocznią od normalki dnia powszedniego. Raz za razem po całym tygodniu pracochłonnej pracy pozoruje mi się wykopać niewiele godzin w weekend ażeby urwać się z lokalu i zdejmować codzienne życie naokoło. A jest co zdejmować. Codziennie zamieszkuję w Xiamen, w południowych Chinach, w prowincji Fujian. Jest to absolutnie inna cywilizacja, bezwzględnie inni ludzie, inne behawiory - wszyściuśko dookoła jest pociągające, w każdym bądź razie przebywam w tym miejscu na pewno kilka latek. Zapraszam do zapoznania się ze zdjęciami na moim fotoblogu.
http://blogaparatyfotoblog.wordpress.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Blog o fotografii

Blog o fotografii
Ten blog to nie tylko potomne portfolio fotografa, lecz również dużo wskazówek na temat techniki, procedur fotografii, rynsztunku czy też kontaktu z schematami. W jednym miejscu wyszukamy wszystko- najatrakcyjniejsze otoczenia do zdjęć w krajobrazie jak i gdzie pożądane byłoby się udać na wernisaż. Zapraszam do zaglądania i wymierzania zapytań.
http://poradymlodegofotografa.wordpress.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Blog fotografa

Blog fotografa
Mój fotoblog jest dla mnie w zasadzie odskocznią od powszedniości dnia codziennego. Niejednokrotnie po całym tygodniu pracochłonnej robocie pozoruje mi się wyszperać kilka godzin w weekend ażeby wywinąć się z lokalu i zdejmować codzienne życie wokół. A jest co fotografować. Codziennie zamieszkuję w Xiamen, w południowych Chinach, w prowincji Fujian. Jest to totalnie inna cywilizacja, bezwzględnie inni ludzie, inne uzusy - wszystko wokół jest ciekawe, chociaż pomieszkuję w tym miejscu na pewno niewiele lat. Zapraszam do zapoznania się ze zdjęciami na moim fotoblogu.
http://fotografiaobiektyw.wordpress.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Forum do reklamowania

Forum do reklamowania
ForumReklamowe jest miejscem w Internecie gdzie zareklamujesz swoją witrynę. Na Naszym forum umieścisz to całkowicie za friko! Zapewniamy post na stronie o dużym Page Ranku. Posiadamy także ogromną ilość działów tematycznych na których piszą zaufani eksperci w swoich dziedzinach. Szata graficzna Naszego forum jest prosta i ładna, a umieszczone u Nas odnośniki przekazują moc. Klienci dużo łatwiej odnajdodszukają Twoją firmę właśnie przez Nas! Nie czekaj, Sprawdź nas!
http://forumreklamowe.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Prezent na imieniny

Prezent na imieniny
Upominki to pasjonujący temat, zatem stworzyłem bloga, na którym będę zamieszczał treści dotyczące tematyki upominków. Na stronie będą pojawiać się teksty dotyczące porad odnośnie wyboru upominków. Teksty pomogą Ci wybrać odpowiedni prezent na każdą okazję, a także pomogą kiedy będziesz szukać ciekawych pomysłów lub inspiracji. Poza wpisami dotyczącymi prezentów na szczególne okazje, na blogu zamieszczane będą wpisy lajfstajlowe, dotyczące choćby tego, kiedy warto podarować prezent najbliższym i nie tylko...
http://prezentnaimieniny.cba.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009