Blogi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Pisanie Prac inżynierskich. Pisanie Prac inżynierskich ze wszystkich dziedzin.
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Chełmoński Józef. Jeśli interesujesz się malarstwem, z pewnością wiesz kim był Chełmoński Józef . Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o wielkim malarzu, poznać jego twórczość. Serdecznie zapraszamy

Wyszukaj stronę        Poradnik rodzica

Poradnik rodzica
Stronka jest o tematyce dzieci. Przeznaczona jest głównie na rodziców - obecnych jak i tych przyszłych. Na stronie można znaleźć wiele porad dotyczących wychowania, pielęgnacji a także jak zorganizować dziecku zabawę. Z nami rozwiążesz każdy problem wychowawczy z Twoim dzieckiem. Na pewno każdy znajdzie dla siebie ciekawy temat.Zapraszamy do licznych odwiedzin, komentowania, zgłaszania propozycji tematów.
http://poradnikrodzica.get3.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

Blog o świecie biżuterii

Blog o świecie biżuterii
Blog jubilerski jubileno został stworzony dla ludzi wyszukujących informacji o biżuterii,wzornictwie,trendach,kamieniach szlachetnych i jubilerskich,będą dodatkowo informacje o lokatach w surowce takie jak złoto,srebro-cena tych metali na żywo.Specjalny dział zawiera twórczość artystyczną gdzie można podziwiać wyjątkową biżuterie,będzie wolno przeczytać o technologiach jubilerskich jak i o znakowaniu gotowych produktów oraz masa różnych wartościowych informacji ze świata biżuterii
http://www.jubileno.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Słuchawki

Słuchawki
Grupa maniaków dobrej jakości dźwięku stworzyła portal, an którym propaguje modę na słuchanie muzyki w doskonałej jakości. Nie lubimy słuchawek za kilkanaście złotych, które nie potrafią oddać prawdziwego brzmienia słuchanej muzyki i chcemy pokazać innym ludziom jak wielka jest różnica pomiędzy słuchawkami z dolnej półki a tymi dobrymi. Robimy testy konkretnych modeli i zachęcamy do tego aby choć raz w życiu wybrać lepszy sprzęt a gwarantujemy, że już nigdy nie powrócicie do tych słabych. Tylko dobre słuchawki. Zapraszamy!
http://sluchawki-portal.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Bielizna moda

Bielizna moda
Atlantic blog to blog, którego autorzy poruszają tematykę zwiazaną z bielizną (nie tylko firmy Atlantic), modą, trendami. W prosty i często zabawny sposób przedstawiają to, co noszą gwiazdy, stylizacje pojawiające się w amerykańskich serialach i wpadki gwiazd. Blog nawiązuje współpracę z polskimi blogerkami i szafiarkami. Co ważne, porusza również tematykę brafittingu, bardzo popularną dziś wśród kobiet.
http://blog.atlantic.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fashion week Łódź

Fashion week Łódź
FashionPhilosophy Fashion Week Poland Blog to blog odsłaniający kulisy największego modowego wydarzenia w Polsce, Fashion Philosophy Fashion Week Poland oraz zajmujący się tym, co jest dziś fashion – modą, nowoczesnym designem i fotografią. Blog przedstawia modę z perspektywy filozofii twórców festiwalu. Dużo miejsca poświęca najnowszym trendom oraz poszczególnym projektantom, którzy biorą udział w Fashion Week. Blog prezentuje także zwycięzców Young Fashion Photographers Now oraz najważniejsze zjawiska w polskiej modzie.
http://blog.fashionweek.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009