Blogi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien
butów dla mężczyzn Alvo-Shoes. butów dla mężczyzn Alvo-Shoes
NIBE Pompa Ciepła. NIBE Pompa Ciepła

Wyszukaj stronę        Poradnik rodzica

Poradnik rodzica
Stronka jest o tematyce dzieci. Przeznaczona jest głównie na rodziców - obecnych jak i tych przyszłych. Na stronie można znaleźć wiele porad dotyczących wychowania, pielęgnacji a także jak zorganizować dziecku zabawę. Z nami rozwiążesz każdy problem wychowawczy z Twoim dzieckiem. Na pewno każdy znajdzie dla siebie ciekawy temat.Zapraszamy do licznych odwiedzin, komentowania, zgłaszania propozycji tematów.
http://poradnikrodzica.get3.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

Blog o świecie biżuterii

Blog o świecie biżuterii
Blog jubilerski jubileno został stworzony dla ludzi wyszukujących informacji o biżuterii,wzornictwie,trendach,kamieniach szlachetnych i jubilerskich,będą dodatkowo informacje o lokatach w surowce takie jak złoto,srebro-cena tych metali na żywo.Specjalny dział zawiera twórczość artystyczną gdzie można podziwiać wyjątkową biżuterie,będzie wolno przeczytać o technologiach jubilerskich jak i o znakowaniu gotowych produktów oraz masa różnych wartościowych informacji ze świata biżuterii
http://www.jubileno.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Słuchawki

Słuchawki
Grupa maniaków dobrej jakości dźwięku stworzyła portal, an którym propaguje modę na słuchanie muzyki w doskonałej jakości. Nie lubimy słuchawek za kilkanaście złotych, które nie potrafią oddać prawdziwego brzmienia słuchanej muzyki i chcemy pokazać innym ludziom jak wielka jest różnica pomiędzy słuchawkami z dolnej półki a tymi dobrymi. Robimy testy konkretnych modeli i zachęcamy do tego aby choć raz w życiu wybrać lepszy sprzęt a gwarantujemy, że już nigdy nie powrócicie do tych słabych. Tylko dobre słuchawki. Zapraszamy!
http://sluchawki-portal.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Bielizna moda

Bielizna moda
Atlantic blog to blog, którego autorzy poruszają tematykę zwiazaną z bielizną (nie tylko firmy Atlantic), modą, trendami. W prosty i często zabawny sposób przedstawiają to, co noszą gwiazdy, stylizacje pojawiające się w amerykańskich serialach i wpadki gwiazd. Blog nawiązuje współpracę z polskimi blogerkami i szafiarkami. Co ważne, porusza również tematykę brafittingu, bardzo popularną dziś wśród kobiet.
http://blog.atlantic.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fashion week Łódź

Fashion week Łódź
FashionPhilosophy Fashion Week Poland Blog to blog odsłaniający kulisy największego modowego wydarzenia w Polsce, Fashion Philosophy Fashion Week Poland oraz zajmujący się tym, co jest dziś fashion – modą, nowoczesnym designem i fotografią. Blog przedstawia modę z perspektywy filozofii twórców festiwalu. Dużo miejsca poświęca najnowszym trendom oraz poszczególnym projektantom, którzy biorą udział w Fashion Week. Blog prezentuje także zwycięzców Young Fashion Photographers Now oraz najważniejsze zjawiska w polskiej modzie.
http://blog.fashionweek.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009