Oprogramowanie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
miód w proszku, instant. Zapraszamy na stronę firmy Vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, miód w proszku, instant , surowce zielarskie.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        Pozycjonowanie stron Wrocław

Pozycjonowanie stron Wrocław
Po dziesięciu latach działalności na rynku internetowym firma GERY DESIGN zmienia nazwę na GRECH GROUP - pozycjonowanie stron Wrocław, projekty internetowe i tworzy dwa działy: GRECH DESIGN, dział odpowiedzialny za nowe projekty internetowe oraz GRECH CONSULTING, dział odpowiedzialny za pozycjonowanie stron klientów. Branża SEO pomimo bardzo szybkiego rozwoju przeżywa kryzys. Problemem tej branży są klienci, którzy szukają zadowalającej obsługi. GRECH CONSULTING tworzy nową ofertę wychodząc im naprzeciw.
http://www.grechgroup.com
Pokaż szczegóły wpisu...

IST - Współczesne Platformy BPM

IST - Współczesne Platformy BPM
IST to wyspecjalizowana firma świadcząca obsługę informatyczną dla firm na najwyższym poziomie. Lata owocnych doświadczeń w ramach działania na rynku pozwoliły na wdrożenie wysoce efektywnych rozwiązań. W swojej ofercie mamy zarządzanie globalne, a także obsługa sieci rozległych. Od dawna aktywnie działamy w zakresie BPM, czyniąc to w kooperacji z JBoss. Są to nowoczesne rozwiązania, ułatwiające fachowe zarządzanie procesami w każdej organizacji. Pozostałe również bardzo istotne obszary naszej oferty, to: planowanie systemów serwerowych, a także kompleksowa opieka nad systemami alarmowymi, występującymi w nowoczesnym budownictwie. Ponadto montujemy i wprowadzamy nowe technologie o profilu informatycznym w przedsiębiorstwach.
http://www.ist.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

oprogramowanie erp

oprogramowanie erp
Enova to idealne oprogramowanie do kierowania firmą. System Enova oferowany jest w trzech odmianach funkcjonalnych. Dzięki temu może rozwijać się wraz ze zmiennymi potrzebami nabywcy. W takim przypadku zamiast kosztownej wymiany oprogramowania mamy do czynienia tylko z rozszerzeniem funkcjonalności. Sprzedaż i wdrożenia, hosting systemu enova. Bezpłatna infolinia handlowa: 800 109 509
http://enova.komako.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

LucidCRM - CRM online dla firm

LucidCRM - CRM online dla firm
LucidCRM udostępniamy w chmurze, czyli online z możliwością korzystania w każdym miejscu na świecie. Zawiera w sobie pełną funkcjonalność w zakresie charakterystycznych dla CRM elementów wzbogaconą o mechanizmy komunikacji wewnętrznej. Pozwala na poprawę organizacji pracy oraz polepszenie procesów kontaktów z klientem. Przechowuje ważne informacje dotyczące klienta i jego zachowań, takie jak historia aktywności i sprzedaży, wydarzenia, zadania, raporty w jednym miejscu - na karcie kontrahenta. Organizacja czasu pracy odbywa się z wykorzystaniem delegowania zadań, planowania i rejestracji wydarzeń. Moduł szansy sprzedażowej pozwala na przeprowadzenie pełnego procesu sprzedaży wraz z generowaniem i automatyczną wysyłką faktur do klienta.
http://lucidcrm.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Program do fakturowania Intea

Program do fakturowania Intea
Do tej pory nigdy wystawianie faktur nie było tak bardzo proste. Od dzisiaj już nie musisz być osobiście w biurze, by mieć warunki wystawić fakturę dla kontrahenta. Wystarczy komputer z dostępem do internetu i wszystko wypełnisz online. Do tego możesz też wystawić fakturę bezpośrednio z komputera swojego klienta. A wszystko bez bojaźni o bezpieczeństwo danych. Oprogramowanie dla firm Intea gwarantuje kompletną kontrolę danych w systemie. Zaoszczędzisz czas plus nerwy. Możesz wyjechać na wczasy i równocześnie posiadać dostęp do systemu swojej firmy.
http://www.intea.pl/opis-funkcjonalnosci/sprzedaz
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009