Oprogramowanie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.

Wyszukaj stronę        Norma PRO

Norma PRO
Program Norma PRO jest na rynku od 2003 roku i od samego początku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i do tej pory jest to najczęściej wybierane narzędzie do kosztorysowania. Mimo już od samego początku bardzo rozbudowanej funkcjonalności program jest bardzo mocno ulepszany i rozwijany.
http://www.do-kosztorysowania.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Tani sklep internetowy

Tani sklep internetowy
Platforma Wellcommerence prezentowana na stronie posiada wszystko co jest potrzebne aby założyć sklep internetowy. Wellcommerence zarządza odpowiednim oprogramowaniem do prowadzenia sklepu internetowego. Oferujemy wynajem sklepu internetowego, zapewniamy niezbędne narzędzia i wskazówki jak otworzyć sklep w internecie aby realizował konieczne wymagania.
http://wellcommerce.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

System obiegu dokumentów

System obiegu dokumentów
Enovatio oferuje [url=www.enovatio.com]system zarządzania projektami[/url]. Jest to kompletne rozwiązanie, dzięki któremu można kreować harmonogramy, wykonywać projekty na czas, w ramach budżetu oraz zgodnie ze specyfikacją. Następnym programem zwiększającym efektywność w przedsiębiorstwie jest [url=www.enovatio.com]system obiegu dokumentów[/url] nazywany [url=www.enovatio.com]workflow[/url]. Dzięki niemu obniżysz koszty związane z obsługą dokumentów. Wszystkie nasze systemy charakteryzują się szeregiem wygodnych funkcji, intuicyjnością oraz prostotą w obsłudze. Rozwiązania dostępne są poprzez przeglądarkę internetową w wielu językach. Istnieje możliwość darmowego sprawdzenia systemów. Pozdrawiamy, zespół Enovatio.
http://www.enovatio.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Pisanie programów

Pisanie programów
Niniejszy serwis został utworzony z myślą o studentach, poszukujących wsparcia w pisaniu różnego rodzaju programów na ćwiczenia. Grono doskonale wyszkolonych profesjonalistów zapewnia wspomniane powyżej świadczenie w atrakcyjnej dla klienta cenie. Piszą programy w następujących językach: C, Pascal, Delphi, Visual, Basic. W razie potrzeby opracowują także klarowną, nietrudną do przeanalizowania dokumentację programu. Żeby zyskać bliższe informacje, prosimy o skorzystanie z aplikacji Wyślij zapytanie. Gorąco zapraszamy.
http://www.coderssoft.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ankiety online | AnkietaPlus.pl

Ankiety online | AnkietaPlus.pl
Ankieta+ darmowe narzędzie do budowania formularzy internetowych oraz kompleksowego prowadzenia badań ankietowych w internecie. Można zaprojektować darmowy ankiety online, formularz ankietowy, sondaż ankietowy. Dodaj pytania do ankiety, metryczkę do ankiety, pytanie zamknięte, własny szablon graficzny, logo. Można zaprosić respondentów przez link, kod qr, zakładkę na facebook, email, wpis na social media, widget na stronę. Analiza wyników ankiety indywidualna i zbiorcza, wykresy kołowe i słupkowe, zapis zebranych wyników do pliku XLSX, raport z badania ankietowego, komentarze do ankiety. Zarejestruj darmowe prywatne konto w Ankieta+ w niecałe 15 sekund.
http://www.ankietaplus.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009