Oprogramowanie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS

Wyszukaj stronę        System informatyczny

System informatyczny
Istnieje taki system informatyczny, jaki to da Ci sposobność z całkowitym spokojem zerkać na przyszłość Twojej firmy. Jeżeli masz chęć dowiedzieć się jakie to rozwiązanie, to zerknij na stronę internetową BPSC SA, lidera tego rodzaju rozstrzygnięć na terenie naszego kraju. Tamże także dowiesz się wszystkiego co nieodzowne w procesie optymalizacji wszystkich działań w zakładzie przemysłowym.
http://www.bpsc.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ochrona rodzicielska komputera

Ochrona rodzicielska komputera
Eyesity to oprogramowanie dla Twojego komputera, które pomaga chronić Twoje dziecko podczas jego pracy z komputerem. Za pomocą naszego oprogramowania możesz sprawdzić jakie czynności wykonuje przy komputerze Twoja pociecha. Eyesity to doskonała pomoc dla rodziców przy ustawianiu m.in. limitów czasowych pracy przy komputerze czy blokowaniu niechcianych treści w internecie. Eyesity jest prosty w obsłudze. Dzięki temu, że jest to aplikacja internetowa można nią sterować z dowolnego miejsca na świecie, więc także wtedy, gdy nie ma Cie w domu.
http://eyesity.com/pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

System dla zarządców nieruchomości

System dla zarządców nieruchomości
Coldis to nowoczesny program do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Składa się on z rodziny modułowych technologii internetowych oraz mobilnych. Jest to system łatwy w użyciu i niedrogi w utrzymaniu. Coldis pomaga w zarządzaniu procesami wynajmu oraz w obsłudze technicznej nieruchomości. Co więcej, system Coldis ułatwi zarządcy nieruchomości kontrole jej wydatków i pozwoli pewnie i sprawnie rozliczać się z najemcami. To nowoczesne narzędzie ma również dodatkowe funkcjonalności takie jak a analiza, księgowość czy obsługa kontrahentów. Coldis stanowi prawdziwe osiągnięcie w kategorii automatyzacji procesów biznesowych.
http://www.coldis.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Produkcja elektroniki

Produkcja elektroniki
Spółka INVENTRONICS oferuje zintegrowane usługi z obszaru rozwoju i produkcji wyrobów elektronicznych. Kadra spółki składa się z młodych i błyskotliwych pracowników, którzy stale doskonalą swoje umiejętności. Przedsiębiorstwo współpracuje chętnie z wieloma światowymi producentami i z racji potężnej skali dostarczanych świadczeń może zagwarantować swoim nabywcom bardzo niskie ceny. Oferta produktów jest bardzo duża i dlatego nasi zamawiający zawsze znajdują coś dla firmy. Pewność produktów doskonałej klasy oraz satysfakcja z kooperacji to nasza firma.
http://inventronics.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

ZWCAD+ kup online

ZWCAD+ kup online
Poznaj elastyczne opcje licencyjne na ZWCAD+. Wykup swoje ulubione oprogramowanie na rok, to najlepsza opcja dla krótszych zobowiązań. Bądź elastyczny, planuj z wyprzedzeniem, kontroluj swoje wydatki. Jeśli specyfika Twojej pracy nie wymaga zakupu licencji wieczystej, rozważ zakup rocznej subskrypcji dla AutoCAD LT, by uzyskać dostęp zarówno do aktualnych jak i poprzednich wersji oprogramowania. Sklep Rivasoft.pl oferuje pełne licencje wieczyste, a także licencje okresowe na rok lub 3 miesiące. Największy wybór oprogramowania tylko w Rivasoft.pl
http://www.rivasoft.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009