Oprogramowanie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Esej za Grosze. Esej za Grosze to oferta dla Ciebie.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. http://www.pisaniezagrosze.pl/ oferuję profesjonalne prace dyplomowe.
druk na płótnie Textileprint. Profesjonalne druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Wyszukaj stronę        Elektroniczna dokumentacja medyczna

Elektroniczna dokumentacja medyczna
OptiMED24 to kompleksowy platforma usprawniający obsługiwanie ambulatoriów i gabinetów lekarskich oraz sieciowych jednostek medycznych oraz towarzystwa ubezpieczeniowego. Niezależnie od wielkości czy złożoności struktury organizacyjnej, narzędzie to umożliwia na sprawną i efektywną pracę. Możliwości prowadzić elektroniczną dokumentację lekarską (EDM), rozliczać zakontraktowane świadczenia (NFZ, prywatne firmy ubezpieczeniowe), świadczyć usługi odwiedziny pacjentów, wystawiać recepty i skierowania, posługiwać się z rejestracji online, wystawiać pisma finansowe (obsługa drukarek fiskalnych), sporządzać dowolne cenniki, pakiety, abonamenty,
http://www.optimed24.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Program do etykiet z kodem kreskowy

Program do etykiet z kodem kreskowy
Firma Industriel jest autoryzowanym i bezpośrednim dystrybutorem amerykańskiej marki BRADY w Polsce. Korporacja BRADY, to firma z 100-letnią tradycją specjalizująca się w drukarkach etykiet i samoprzylepnych etykietach przemysłowych, z gwarancją czytelności minimum 5 lat. Brady to także producent oprogramowania: LabelMark, MarkWare, Codesoft, Link360 i LockoutPro.
http://www.industriel.pl/products.php?body=list&category=35&page=1&name=oprogramowanie
Pokaż szczegóły wpisu...

Oprogramowanie Ekrany dla Hoteli

Oprogramowanie Ekrany dla Hoteli
Oprogramowanie i informatory turystyczne do ekranów dotykowych dla obiektów hotelowych. Tworzymy urządzenia działające jako informacje turystyczne, ułatwiające pracę każdego hotelu. Nasze urządzenia pozwalają wyświetlać gościom hotelowym i turystom ciekawe miejsca i atrakcje w okolicy. Nasze multimedialne dotykowe ekrany są również doskonałym narzędziem do zaprezentowania dodatkowej oferty hotelowej na obiekcie. Zapraszamy do zapoznania się z funkcjami naszego urządzenia oraz ofertą dzierżawy elokiosku!
http://elokiosk.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

System CRM od more7 Polska

System CRM od more7 Polska
CRM7 to autorski produkt firmy more7 Polska służący do zarządzania relacjami z klientem. System zyskał już uznanie na rynku IT, a wiele firm z powodzeniem wdrożyło CRM7, korzystając z jego wsparcia przy planowaniu i zarządzaniu. CRM7 to nowoczesne wsparcie dla wielu branż: logistycznej, spedycyjnej, ochroniarskiej, usługowej, przemysłowej, handlowej, marketingowej oraz finansowej. Zaletą korzystania z CRM7 jest przede wszystkim łatwa obsługa oraz kompleksowe wsparcie specjalistów, którzy nie tylko pomogą Państwu zaimplementować system, ale również odpowiedzą na wszelkie pytania na etapie korzystania z systemu.
http://crm7.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Aplikacja do tworzenia wydarzeń

Aplikacja do tworzenia wydarzeń
CONREGO to system, który pierwotnie został zaprojektowany dla najbardziej wymagających klientów. Kod źródłowy aplikacji jest zooptymalizowany pod kątem najwyższej wydajności i bezawaryjnego działania. CONREGO to bardzo elastyczny i rozbudowany, lecz łatwy w obsłudze system rejestracji uczestników wydarzeń.
http://conrego.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009