Oprogramowanie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!
Praca Licencjacka Pisanie. Praca Licencjacka Pisanie to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        Program Comarch ERP Optima

Program Comarch ERP Optima
Comarch ERP Optima został stworzony do zarządzania dla małych i średnich firm. Jest to nowoczesne, wielomodułowe i zintegrowane oprogramowanie oparte o jedną bazę danych, stale aktualizowane do zmieniających się przepisów prawa, ulepszane i modernizowane w trosce o wygodę użytkowników. Na stronie optima.sklep.pl znajdziesz opis programu i dostępnych rozwiązań. Tam też sprawdzisz aktualne ceny, pobierzesz wersję testową oraz złożysz zamówienie.
http://optima.sklep.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Darmowe programy autora.

Darmowe programy autora.
Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy są ukierunkowane przeważnie na obsługę baz danych, multimediów i grafiki. Stosunkowo bogata jest oferta w zakresie programów zabezpieczających dane użytkownika. W skład tej oferty wchodzą zarówno programy szyfrujące dowolne pliki jak też skutecznie niszczące treści usuwanych danych. Do dyspozycji użytkownika jest na stronie szeroka gama programów przydatnych w pracy i życiu codziennym. Posiada ponadto spory zestaw gier logicznych oraz opisów funkcji i procedur środowiska Delphi.
http://www.awalum.comli.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Rezerwacje kortów online

Rezerwacje kortów online
Nasza firma pomaga obiektom rekreacyjno-sportowym. Dzięki naszej pracy możemy zaprezentować program Fitnet, który dedykowany jest dla siłowni, klubów fitness, kortów tenisowych i squash. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://www.fitnet.pl/fitnet
Pokaż szczegóły wpisu...

Program fitness

Program fitness
Jesteśmy firmą z dwudziestoletnim doświadczeniem tworząca oprogramowanie do kompleksowego zarządzania obiektami rekreacyjno-sportowymi. Niezależnie czy prowadzisz klub fitness, siłownię, szkołę tańca czy wielki obiekt rekreacyjny znajdziesz odpowiedni program dla siebie. Podzieliliśmy nasze produkty zależnie od Państwa działalności, by precyzyjnie dostosować się do Państwa potrzeb. Dzięki naszym programom efektywność pracy obiektów zwiększa się, obsługa klienta staje się szybsza, a sprzedaż usług łatwiejsza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
http://www.fitnet.pl/programy
Pokaż szczegóły wpisu...

Rozwiązania do backupu

Rozwiązania do backupu
Kerio (Kerio UTM), Sophos, Altaro, Backup Assist, Mail Store- to znakomici oartnerzy Trialo- liderzy bezpieczeństwa branży IT. Proponujemy Państwu sprzedaż i wdrożenie najlepszego oprogramowania na rynku! Zajmujemy się rozwiązaniami do backupu, obsługą IT nie tylko we Wrocławiu, ale także na całym świecie. Zakres naszych obowiązków to archiwizacja poczty email,szyfrowanie danych z centralnym zarządzaniem i wiele innych!
http://www.trialo.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009