Polityka

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (459)
przewozy do danii. przewozy do danii (710)
Busy do Danii. Busy do Danii (217)

Wyszukaj stronę        Solidarność 25 lat w ITB

Solidarność 25 lat w ITB
NSZZ Solidarność 25 lat działalności w Instytucie Techniki Budowlanej. Witryna zawiera dokumenty, wspomnienia, historię z lat 1980-81, stanu wojennego oraz 1989. Przedstawione są wydarzenia lokalne na tle ważnych dokonań w skali całej Polski.
http://www.solidarnosc.jurek.waw.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Polonia Christiana archiwum online

Polonia Christiana archiwum online
Internetowe archiwum dwumiesięcznika Polonia Christiana to bogata baza wiedzy, zawierające informacje, wiadomości, publicystykę, opinie i komentarze. Pismo jest wydawane przez Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi w Krakowie. Jest to tani i wygodny sposób na dostęp internetowy do czasopism. Ostatnie 3 numery można nabyć za 6 zł. Pozostała część archiwum Polonia Christiana jest bezpłatna. Nasza e-gazeta promuje takie wartości jak: kultura katolicka, rodzina, tradycja, własność, wolny rynek.
http://www.epch.poloniachristiana.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

PiS kandydat na Posła RP

PiS kandydat na Posła RP
Kandydatka na posła RP Krystyna Chajnowska - Włodarska to Polka patriotka i katoliczka która chce uczynić coś więcej by nasza Polska była krajem bardzo dobrym dla jej Obywateli. Przyszłość Polski i Polaków zależy wyłącznie od Nas samych. Dlatego Kandydat na posła RP Krystyna Chajnowska - Włodarska to pewny punkt do poprawy stanu rzeczy w naszym pięknym. Przedstawicielka Prawo i Sprawiedliwość jest osobą wykształconą z wielkim stażem pracy nauczycielskiej w kraju i poza nim. Ukończyła studia magisterskie na AWF Wrocław. Postaw na pewny wybór.
http://www.chajnowska-wlodarska.tp3.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Polityka Rzeczpospolitej nowy adres

Polityka Rzeczpospolitej nowy adres
Możliwość zaawansowanego filtrowania wiadomości na forum politycznym pozwoli Ci sprawdzić jak wypowiadają się zwolennicy lewicy, a jak prawicy. Dołącz do przeciwników lub zwolenników polityków Janusz Korwin Mikke, Waldemar Pawlak, Grzegorz Napieralski i partii politycznych Platforma Obywatelska PO, Prawo i Sprawiedliwość PIS oraz Polskie Stronnictwo Ludowe PSL. Załóż grupy odpowiadające Twoim poglądom i pozapraszaj kumpli! Dyskutuj na przeznaczonym dla tych grup forum duskusyjnym, do którego mają dostęp tylko sympatycy opcji politycznej. Dyskutuj o polityce na przyzwoitym poziomie. Poza tym Użyj naszego politycznego wykopu, sprawdzaj na bieżąco wiadomości publikowane o ulubionych politykach w internecie .
http://www.ekracja.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009