Sklepy internetowe

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Diamond Expert. Najlepsza wycena diamentów - Diamond Expert .
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
http://tomexprzewozy.pl. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://tomexprzewozy.pl

Wyszukaj stronę        Teldom komputery używane Bielawa

Teldom komputery używane Bielawa
Firma P.U.H. TELDOM producent i dostawca komputerów pod handlową nazwą "NEXT"powstała w 1998 roku. Od początku działalności związani jesteśmy z branżą telekomunilacyjno - informatyczną. Pracowaliśmy i stale jesteśmy związani umowami konserwacyjnymi z telefonią DIALOG oraz TP S.A. W 2001 roku rozpoczęliśmy ekspansję na rynku IT. Na swoim koncie mamy kilka dużych przetargów oraz setki zadowolonych klientów indywidualnych. Naszym celem jest utrzymanie pozycji czołowego dostawcy używanych komponentów oraz zestawów komputerowych na obszarze południowo-zachodniej Polski. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i hurtowych.
http://www.teldom.biz
Pokaż szczegóły wpisu...

Systemix-sklep internetowy

Systemix-sklep internetowy
Beninca JIM 3 + PTC.3, KBOB21M.PM, KBULL5PM, LAMPI.LED 230V, Beninca PUPILLA, TO.GO2WV, CA-10 KLCD, CA-10 KLCD-L, CA-10 KLED, CA-10 KLED-S, CA-4 VKLED, CA-5 KLCD-L, CA-5 KLED-S, CA-6 KLED, CA-6 KLED-S, CDR-406K, DSC LC-100-PI, DSC LCD4501, DSC MaxSYS PC4020, DSC PC1616, DSC PC1832, DSC PC1864, DSC PK5500, DSC PK5501, DSC PK5508, DSC PK5516, MOS-2, MOS-5, POLON-ALFA ADR-20R, Pulsar AWO205, RA-100, CA-4, CA-5, CA-6, CA-10, Satel GPRS-T2, WL-02NE-2, WL-06D, TG3Z2910FCS, INTEGRA, VERSA
http://www.systemix-sklep.net.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Dan-Pol

Dan-Pol
Sklep internetowy P.H.U. prowadzony przez Dan-Pol Damian Obremski z Sulechowa oszukiwał klientów. Towar, który można było zamawiać w sklepie www.lcd-agd.pl, jednak po zapłaceniu zań, nie trafiał do kupujących. Pokrzywdzeni są w całym kraju. Sprawą zajmuje się policja i prokuratora.
http://egw.org.pl/danpol
Pokaż szczegóły wpisu...

Alkomaty

Alkomaty
Nie masz pewności, że we krwi nie znajduje się nic alkoholu? Na widok policji Twoje serce wali jak opętane? Na pewno nieraz zdarzyło ci się znaleźć w takiej sytuacji. Raz mogło się udać, niekoniecznie jednak może tak być za drugim razem. Możesz stracić prawo jazdy, dostać mandat, a w najgorszym przypadku spowodować zagrożenie na drodze. Zainwestuj w najwyższej jakości alkomaty i zobacz, że jazda z procentami, Tobie na pewno nie grozi. Kilka sekund i wynik ukaże się na pulpicie urządzenia. Tak niewiele, a tak dużo może zdziałać.
http://www.alkomacik.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Torebki damskie skórzane

Torebki damskie skórzane
Dynamiczny rozwój firmy Art&Luiz umożliwił otrzymanie wyłączności sprzedaży w Polsce marki McKlein. Jest to ceniona marka zagraniczna która zdobyła uznanie wśród klientów na całym świecie dzięki ekskluzywnym produktom jakie oferuje w atrakcyjnych cenach. Na stronie internetowej www.mcklein.pl będą mogli Państwo zapoznać się z ofertą firmy Art&Luiz. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klientów, priorytetowo traktujemy jakość i staranność wykonania.
http://mcklein.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009