Fotografia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
szpachlowanie malowanie-poznań.pl. szpachlowanie malowanie-poznań.pl (601)
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie (495) . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        Historia Fotografii

Historia Fotografii
Interesujesz się fotografią? W takim razie książka Iana Jeffreya "Jak czytać fotografię. Lekcje mistrzów fotografii" to obowiązkowa pozycja dla Ciebie! Ten światowy bestseller przedstawia historię fotografii - od pierwszych portretów i pejzaży z lat 40. XIX wieku po czasy współczesne. Sprawdź sam. Zapraszamy
http://www.universitas.com.pl/ksiazka/Jak_czytac_fotografie__Lekcje_mistrzow_fotografii_2655.html
Pokaż szczegóły wpisu...

Fotografia ślubna .. Zdjęcia ślubne

Fotografia ślubna .. Zdjęcia ślubne
Fotografia ślubna to ta część fotografii, która jest dla nas bardzo ważna. To zdjęcia ślubne uwieczniają ten szczególny i ważny w życiu każdego człowieka moment. Poprzez reportaż ślubny w formie fotografii i wideofilmowanie zatrzymujemy na zawsze Wasze emocje, wzruszenie a przede wszystkim Waszą miłość. Fotografia ślubna ukazująca okiem obiektywu niezapomniane chwile w niezapomniany sposób.
http://www.fotourbanek.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fotografia Ślubna Katowice Myszków

Fotografia Ślubna Katowice Myszków
Zapraszam na moją stronę WWW, na której znajdziecie Państwo informacje na temat mojej pracy oraz trójwymiarową galerię wykonanych przeze mnie fotografii. W mojej pracy, która jest jednocześnie moją pasją, zawsze przykładam dużą wagę do jakości, a nie do ilości wykonywanych zdjęć i staram się jak najwierniej oddać atmosferę niepowtarzalnej chwili. Zajmuję się fotografią okolicznościową, w tym ślubną, oraz artystyczną.
http://www.drabekfotografia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Bzzyku Photo Gallery

Bzzyku Photo Gallery
Galeria zdjęć Dawida Bąk - bzzyku. Zdjęcia robione w czasie zimowego dokarmiania ptaków, podczas gdy korzystają z karmnika - między innymi: bogatki, modraszki. Zdjęcia ptaków dzięcioła dużego, ślepowrona, czapli siwej, bociana białego, bociana czarnego, szpaka, mewy, kaczek, łabędzi, kosa, wróbli. Zdjęcia leśnych zwierzątek: zająca, sarny. Widoki i krajobrazy sfotografowane w Kaniów, Bestwina, Bestwinka, Janowice, Dankowice, Zabrzeg, Ligota, Bronów, Goczałkowice-Zdrój, Czechowice-Dziedzice, Strumień, Pszczyna, Wisła Wielka, Wisła Mała, Władysławowo, Gdynia, Rozewie, Chłapowo. W mojej galerii występują także zdjęcia makro kwiatów, owadów, storczyków, zdjęcia biedronki, pajęczyny. Poza tym Boże Narodzenie w Czechowicach-Dziedzicach
http://www.bzzyku.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fotografia ślubna Kraków

Fotografia ślubna Kraków
Wybierając usługi naszej firmy fotograficznej mają państwo gwarancję pięknych, wstrzymujących dech w piersiach fotografii. Nasza fotografia ślubna, weselna Kraków cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród klientów zarówno w Krakowie jak i w całym województwie małopolskim. Naszym klientom oferujemy profesjonalne sesje ślubne, weselne, okolicznościowe i wiele innych wartych zarejestrowania w oryginalny stworzony przez nas sposób patrzenia. Aby zapoznać Państwa z naszymi pracami zapraszam na stronę internetową na której znajdziecie Państwo przykładowe sesje ślubne, plenerowe, studyjne i wiele innych oraz zakres naszej pracy. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
http://www.photodreaming.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009