Inne

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
chatterbot. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatterbot , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
Pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów, dla firm i dla klientów indywidualnych Pisanie programów .
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.

Wyszukaj stronę        Express - Wypożyczalnia Świnoujście

Express - Wypożyczalnia Świnoujście
Blisko kilka lat cieszymy się wynajmowaniem samochodów. Dobrze znamy człowiecze pragnienia, dlatego u nas otrzymasz jedynie nowatorskie samochody Mercedesa, Toyoty lub Hondy. Wypożyczalnia z Świnoujścia to doświadczona firma, jaka zaspokoiła już niejednego prowadzącego. Przystąp do owego okazałego środowiska także Ty.
http://wypozyczalnia-swinoujscie.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wypozyczalnia-Tychy.pl

Wypozyczalnia-Tychy.pl
Prowadzimy wynajem dniowy i długoterminowy pojazdów osobowych, vanów oraz szerszych ciężarówek. Wypożyczalnia z Tychów posiada na stanie tylko w całości sprawne modele, spośród których wszelki człowiek wyszuka czegoś na rzecz własnej osoby. Z naszymi autami możesz prowadzić w miejsca, w które sobie wymarzysz.
http://wypozyczalnia-tychy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Rybnik wypożyczalnia samochodów

Rybnik wypożyczalnia samochodów
Już dziś masz możliwość wzięcia na dzień, niedzielę bądź pełny tydzień któregoś spośród nowoczesnych oraz zadbanych samochodów! Wypożyczalnia z Rybnika oferuje najatrakcyjniejsze typy pojazdów z klimatyzacją, niskim przebiegiem oraz najmodniejszymi standardami. W tej firmie otrzymujesz szeroki wybór rodzaju samochodu - BMW, Mercedes, Toyota - na naszych parkingach znajdziesz wszelką satysfakcjonującą Cię opcję. Pamiętaj, iż z naszą firmą płacisz tylko i wyłącznie za czas wypożyczenia, nie interesuje nas czy szybko będziesz jeździł, gdzie, a także do czego będzie Ci ten sprzęt niezbędny.
http://wypozyczalnia-samochodow-rybnik.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kult maryjny w Polsce

Kult maryjny w Polsce
Strona poświęcona tematyce kultu maryjnego w Polsce i na świecie. Znajdują się tu m.in. opisy objawień i sanktuariów maryjnych, pieśni z Nią powiązane, encykliki dotyczące Matki Bożej, Jej wizerunki wraz z opisem w jaki sposób każdy z nich powstał i jakie ma znaczenie itp. Kult maryjny został w sposób oficjalny uznany już podczas Soboru w Efezie w 431 roku i stopniowo zyskiwał coraz większe rzesze zwolenników i wyznawców na całym świecie. Bardzo popularny jest również w Polsce, o czym może świadczyć ilość corocznych pielgrzymek. Obecnie odchodzi się od terminu kult maryjny, mówi się raczej o czci Maryi w kulcie chrześcijańskim.
http://www.kultmaryjny.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Polskie święta i zwyczaje

Polskie święta i zwyczaje
Strona dotyczy tematyki świąt (i towarzyszących im zwyczajów) obchodzonych w Polsce dawniej, jak również obecnie. Znajdziesz tutaj m.in. artykuły o świętach obchodzonych na terenie Polski, informacje o tym dlaczego obchodzimy jakieś święto, jaka jest jego historia i w jaki sposób przebiega celebrowanie takiej uroczystości. Na stronie znajdziesz kalendarz świąt i dni wolnych od pracy na rok 2014 i 2015, jak również opisy rozmaitych świąt obchodzonych w Polsce wraz z towarzyszącymi im zwyczajami. Dzięki artykułom będziesz wiedział/a w jaki sposób przebiega świętowanie takiej uroczystości w różnych regionach naszego kraju.
http://www.swieta.biz.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009