Inne

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
haft komputerowy. Hafciki, haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!

Wyszukaj stronę        Aranżacje wnętrz Łódź

Aranżacje wnętrz Łódź
Przy wyborze firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw zajmujących się projektowaniem wnętrz, ważne jest ażeby dowiedzieć się jak najwięcej żeby trafić w miejsce które potraktuje twoje zlecenie osobiście, nie czekaj odwiedź projektowaniw wnętrz Łódź.
http://neo-m.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Witraże

Witraże
Jednym z niewielu malarzy XXI okresu jest Pietraszek Andrzej. Wykonuje on, m. in.: scenografię artystyczną, scenografie, obrazy, i wiele innych. Bywa mistrzem w swoim zawodzie, co spowodowało, iż był doceniony wielokrotnie przez klientów. Swą sławę nabył, za sprawą nieocenionym umiejętnością manualnym i indywidualnym podejściem do każdego. Rzeźbiarz potrafi oddać nawet drobny szczegół, bo bywa perfekcjonistą. Powinno się zaznaczyć, jego plusy, tj.: cierpliwość, fachowość i inne, które współgrają z umiejętnościami, co stanowi o niezwykłości malarza.
http://andrzejpietraszek.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Produkcja filmów Pink Monster

Produkcja filmów Pink Monster
Firma Pink Monster zajmuje się produkcją telewizyjną. Oprócz programów dla stacji telewizyjnych, kreuje również filmy promocyjne, animacje oraz teledyski. Firma charakteryzuje się w szczególności elastycznością, nowatorskimi ideami oraz rozsądnymi cenami. Pink Monster kreują pracownicy, którzy często kooperują z największymi stacjami TV w Polsce. Realizatorzy oraz dźwiękowcy to pracownicy po studiach oraz z cennym doświadczeniem.
http://www.pinkmonster.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Papież w Częstochowie

Papież w Częstochowie
Światowe Dni Młodzieży jest to ogromne międzynarodowe święto ludzi młodych. W 2016 roku spotkanie to odbędzie się w Krakowie. Najpierw młodzi ludzie spotkają się z Papieżem na krakowskich Błoniach, gdzie odbędzie się otwarcie ŚDM i przywitanie Ojca Świętego oraz droga krzyżowa. Następnie młodzież przeniesie się do podkrakowskich Brzegów, aby wziąć udział w czuwaniu z papieżem. Papież w Częstochowie będzie 28 lipca. Przybędzie bezpośrednio z Krakowa i poprowadzi mszę świętą na błoniach jasnogórskich.
http://papiezwczestochowie.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

www.heveamaterace.pl

www.heveamaterace.pl
Havea to polski producent materaców wysokiej jakości. Doświadczenie zbierane od 2006 roku sprawia, że możemy obiecać wysoką klasę naszych wyrobów. Każdy materac jest robiony własnoręcznie, a później kilkukrotnie sprawdzany, tak aby do Twojego domu trafił bez żadnych usterek. Produkujemy materace dla wszystkich grup wiekowych, więc każdy wybierze coś dla siebie. Troszczymy się o to, żebyś dobrze się wyspał i dzięki temu miał moc i energię do działania.
http://www.heveamaterace.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009