Taniec

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
maszyny czyszczące. maszyny czyszczące (913)
https://doszwecji.pl/14-najwyzej-ocenianych-atrakcji-turystycznych-w-szwecji/. 9 atrakcji turystycznych w Szwecji
Pisanie prac cennik. Pisanie prac cennik (958)

Wyszukaj stronę        Kursy tańca, szkoła tańca Warszawa

Kursy tańca, szkoła tańca Warszawa
Chcesz nauczyć się tańczyć? Czujesz, że taniec może okazać się Twoim ulubionym hobby? Serdecznie zapraszamy na zajęcia z tańca towarzyskiego, salsy, samby, gdzie profesjonalni instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w przyjazny sposób pomogą Ci rozpocząć swoją przygodę z tańcem.
http://www.steps4salsa.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Taniec brzucha

Taniec brzucha
Zapraszamy na kurs belly dance. Zajęcia kierowane są przez doświadczoną i utytułowaną tancerke - Jamilah. Na zajęciach na pewno nie będziesz narzekała na nudę. Lekcje prowadzone są w niezwykle ciekawy sposób, zatem nikt nie będzie narzekał na monotonnie. Do nauki tańca podchodzimy bardzo fachowo, możesz być pewna że już po kilku tygodniach opanujesz technikę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://www.jamilah.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Kurs tańca Lublin

Kurs tańca Lublin
Szkoła StepbyStep zajmuje się organizowaniem lekcji tańca. Kurs tańca w mieście Lublin to pewność dobrze spożytkowanego czasu. Gwarantujemy Państwu komfortowe warunki do nauki i miłą atmosferę. Tym, co wyróżnia nas wśród konkurencji są indywidualne lekcje.
http://www.stepbystep.info.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Animacje taneczne

Animacje taneczne
Jesteśmy grupą taneczną, jaka została założona z myślą o wszystkich osobach, które urządzają przeróżnego rodzaju bankiety, przyjęcia firmowe, zebrania integracyjne itp oraz chcą by ich wydarzenie było wyjątkowe oraz podobało się wszystkim uczestnikom. Wszystkim naszym odbiorcom zapewniamy rzadkie show, a uczestnikom zabawy niezapomniane wrażenia. Wszystko co czynimy to robimy z pasji, tym samym też w każdy występ przez nas aranżowany wkładamy całe własne serce. Zachęcamy do sprawdzania naszej propozycji.
http://www.ateliegrupa.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Zumba Poznań - ArtDance

Zumba Poznań - ArtDance
Szkołą tańca ArtDance Poznań proponuje naukę każdego wersji tańca, mamy w wyborze taniec towarzyski, Zumbe, Latino, Hip-hop, Fitness oraz zajęcia dla najmłodszych, jak również rodziców, którzy mogą uczęszczać do nas razem z dziećmi. W naszej szkole uczą doświadczeni i bardzo utalentowani instruktorzy, którzy bez przerwy byli nagradzani za swe zdolności. Zapraszamy do zapoznania się z cenami i ofertą, na naszej witrynie internetowej.
http://art-dance.com.pl/zumba
Pokaż szczegóły wpisu...

Skalskidance.pl

Skalskidance.pl
Nasza szkoła skupia się na nauce Tańca Towarzyskiego, West Coast a także Swingu. Jesteśmy jednak otwarci na dużo innych rodzajów tańca, takich odmian jak Taniec Nowoczesny, Hip Hop czy Breakdance. Nasza szkoła kieruje uwagę nie tylko na kroki taneczne. W naszej szkole tańca w Krakowie nauczysz się dobrej postawy, sposobu przemieszczania się, podstaw prowadzenia partnera i podążania za nim.
http://www.skalskidance.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009