Literatura

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Pisanie programów na zamówienie. Profesjonalne Pisanie programów na zamówienie na zamówienie.
Praca Magisterska Pisanie. Praca Magisterska Pisanie to oferta dla Ciebie.
http://www.e-almatur.pl/. Najlepsze oferty wycieczek, obozów i kolonii znajdziesz na stronie http://www.e-almatur.pl/ .

Wyszukaj stronę        Tanie książki

Tanie książki
Można tutaj znaleźć świetne książki warte przeczytania mniej znanych pisarzy lub takie, które zniknęły z półek w księgarniach, książki, które zdobyły miano bestsellerów, czyli takie które warto mieć. Tanie książki dla dorosłych i dla dzieci. Zapraszamy do czytania recenzji i kupna w wyjątkowo niskich cenach.
http://tanie-ksiazki.since78.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Angielski dla dzieci Warszawa

Angielski dla dzieci Warszawa
Już jest! Druga część serii powieści po polsku i po angielsku. Czytamy w oryginale - wielkie powieści cz.2 specjalna pozycja wśród literatury w wydaniu dwujęzycznym, szczególnie atrakcyjnym dla uczących się języka angielskiego. Książka zawiera adaptacje aż pięciu słynnych powieści przygodowych pióra najznamienitszych pisarzy anglojęzycznych.
http://44.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

książki online - książki pdf

książki online - książki pdf
Zapraszam do poznania tego miejsca,w którym odbierzecie swoją książkę, e-booka lub audiobooka. Obszerne recenzje książek oraz wielka baza e-booków i audiobooków pogrupowanych tematycznie względem kategorii co przyczyni się do prostego odnalezienia e-booka. W dodatku na gości tego miejsca czeka dużo różnych atrakcji. A wśród nich są bezpłatne e-booki. Są też do pobrania darmowe fragmenty e-booków. W dodatku konkursy z nagrodami, kursy językowe i wiele innych. Zaczerpnij z niezwykłej i wciągającej zawartości. Zapewniamy wysoką jakość dzięki czemu będziesz mógł czuć się bezpiecznie. Miłej zabawy przy książce.
http://zlotatresc.blogspot.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Forum o książkach

Forum o książkach
Uwielbiasz czytać książki? Ten serwis jest specjalnie dla Ciebie. Tu znajdziesz opisy i komentarze na temat najlepszych książek. Sprawdź co inni czytelnicy uważają na temat aktualnie najnowszych książek. Zaloguj się i wstaw opinię publikacji, którą zarekomendowałbyś innym użytkownikom lub absolutnie odradzał. W serwisie informacje na temat nagród w literaturze i innych wydarzeń związanych z książkim. Na stronie ankiety i rankingi na temat książek.
http://www.mole-ksiazkowe.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Forum o książkach

Forum o książkach
Zapraszamy do forum, które poświęcone jest literaturze. Zarejestruj się i dziel swoimi opiniami odnośnie przeczytanych przez siebie książek z innymi użytkownikami forum. Serdecznie zapraszamy.
http://www.forumksiazki.pl/member27358.html
Pokaż szczegóły wpisu...

Joanna Podemska

Joanna Podemska
Jestem instruktorem terapii zajęciowej, pracuję też na uczelni i w szkole policealnej. Ukończyłam pedagogikę, socjologię i psychologie zarzadzania, wobec tego moim spektrum zainteresowania jest człowiek, który w swej prostocie potrafi wszystko skomplikować. Miłośniczka łażenia po górach, jazdy na rowerze, żeglowania i sztuk walki. Jestem pasjonatką książek, uwielbiam słuchać muzyki oraz tańczyć, szczególnie lubię tango.. Moją dumą jest moja fantastyczna nastoletnia Córka. Najbardziej denerwuje mnie stereotypizacja poglądów i nietolerancja.
http://podemska.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009