Literatura

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.
Pisanie Esejów. Pisanie Esejów o różnej tematyce. Sprawdź
Skup ziół. Zapraszamy na stronę firmy Vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, Skup ziół , surowce zielarskie.

Wyszukaj stronę        Tanie książki

Tanie książki
Można tutaj znaleźć świetne książki warte przeczytania mniej znanych pisarzy lub takie, które zniknęły z półek w księgarniach, książki, które zdobyły miano bestsellerów, czyli takie które warto mieć. Tanie książki dla dorosłych i dla dzieci. Zapraszamy do czytania recenzji i kupna w wyjątkowo niskich cenach.
http://tanie-ksiazki.since78.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Angielski dla dzieci Warszawa

Angielski dla dzieci Warszawa
Już jest! Druga część serii powieści po polsku i po angielsku. Czytamy w oryginale - wielkie powieści cz.2 specjalna pozycja wśród literatury w wydaniu dwujęzycznym, szczególnie atrakcyjnym dla uczących się języka angielskiego. Książka zawiera adaptacje aż pięciu słynnych powieści przygodowych pióra najznamienitszych pisarzy anglojęzycznych.
http://44.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

książki online - książki pdf

książki online - książki pdf
Zapraszam do poznania tego miejsca,w którym odbierzecie swoją książkę, e-booka lub audiobooka. Obszerne recenzje książek oraz wielka baza e-booków i audiobooków pogrupowanych tematycznie względem kategorii co przyczyni się do prostego odnalezienia e-booka. W dodatku na gości tego miejsca czeka dużo różnych atrakcji. A wśród nich są bezpłatne e-booki. Są też do pobrania darmowe fragmenty e-booków. W dodatku konkursy z nagrodami, kursy językowe i wiele innych. Zaczerpnij z niezwykłej i wciągającej zawartości. Zapewniamy wysoką jakość dzięki czemu będziesz mógł czuć się bezpiecznie. Miłej zabawy przy książce.
http://zlotatresc.blogspot.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Forum o książkach

Forum o książkach
Uwielbiasz czytać książki? Ten serwis jest specjalnie dla Ciebie. Tu znajdziesz opisy i komentarze na temat najlepszych książek. Sprawdź co inni czytelnicy uważają na temat aktualnie najnowszych książek. Zaloguj się i wstaw opinię publikacji, którą zarekomendowałbyś innym użytkownikom lub absolutnie odradzał. W serwisie informacje na temat nagród w literaturze i innych wydarzeń związanych z książkim. Na stronie ankiety i rankingi na temat książek.
http://www.mole-ksiazkowe.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Forum o książkach

Forum o książkach
Zapraszamy do forum, które poświęcone jest literaturze. Zarejestruj się i dziel swoimi opiniami odnośnie przeczytanych przez siebie książek z innymi użytkownikami forum. Serdecznie zapraszamy.
http://www.forumksiazki.pl/member27358.html
Pokaż szczegóły wpisu...

Joanna Podemska

Joanna Podemska
Jestem instruktorem terapii zajęciowej, pracuję też na uczelni i w szkole policealnej. Ukończyłam pedagogikę, socjologię i psychologie zarzadzania, wobec tego moim spektrum zainteresowania jest człowiek, który w swej prostocie potrafi wszystko skomplikować. Miłośniczka łażenia po górach, jazdy na rowerze, żeglowania i sztuk walki. Jestem pasjonatką książek, uwielbiam słuchać muzyki oraz tańczyć, szczególnie lubię tango.. Moją dumą jest moja fantastyczna nastoletnia Córka. Najbardziej denerwuje mnie stereotypizacja poglądów i nietolerancja.
http://podemska.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009