Jazdy doszkalające

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!
Praca Licencjacka Pisanie. Praca Licencjacka Pisanie to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        Szkoła nauki jazdy Expert

Szkoła nauki jazdy Expert
Zapraszamy na kursy nauki jazdy kategorii "B". Oferujemy skuteczną naukę pod okiem fachowych, doświadczonych i niesamowicie cierpliwych instruktorów. Na potrzeby kursantów udostępniamy w pełni wyposażoną salę wykładową, pomoce edukacyjne oraz doskonale przygotowane pojazdy. Umożliwiamy elastyczny wybór godzin zajęć oraz dogodne formy płatności za kursy. Uczymy rozważnej i bezpiecznej jazdy. Nasze kwalifikacje potwierdzają bardzo zadowoleni kursanci, którzy są profesjonalnie przygotowani do egzaminu państwowego po zakończeniu kursu.
http://www.expert-szkola.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nauka Jazdy LIDER Bielsko-Biała

Nauka Jazdy LIDER Bielsko-Biała
Nauka Jazdy LIDER zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B. Wykształciliśmy już wielu kierowców w różnym wieku i o zróżnicowanych predyspozycjach do kierowania pojazdami. Nasza ogromna cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do kursantów gwarantują zdobywanie wiedzy, umiejętności i nawyków, które zaowocują w przyszłości dobrą i bezpieczną jazdą.
http://www.prawojazdy-bielsko.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Prawo jazdy

Prawo jazdy
Od lutego przyszłego roku zmienią się zasady zdawania części teoretycznej egzaminu na prawo jazdy. Na każdą odpowiedź będzie określona liczba sekund, a także zaniknie możliwość powrotu do poprzedniego pytania. Ma to na celu wyrobienie umiejętności szybkiego i trafnego podejmowania decyzji, gdyż życie stawia nas w najróżniejszych sytuacjach, także na drodze. Ma zostać też zwiększona baza pytań do około tysiąca, aby zwiększyć wiedzę i kompetencje świeżych kierowców. Odpowiedzi na pytania będą tylko twierdzące lub przeczące. Tak więc nauka jazdy stanie się większym wyzwaniem niż jest to w chwili obecnej. Jest to robione z uwagi na bezpieczeństwo wszystkich i dobro całego społeczeństwa.
http://twoje-prawo-jazdy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkoła nauki jazdy Opole

Szkoła nauki jazdy Opole
Nasza placówka od lat oferuje kursy oraz szkolenia na prawo jazdy. Wyszkoliliśmy przez ten czas wielu kierowców, którzy obecnie z powodzeniem uczestniczą w codziennym ruchu drogowym. STOP sp. z o.o. - prosta droga do prawa jazdy.
http://www.stop.edu.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nauka jazdy Żory

Nauka jazdy Żory
Ośrodek Szkolenia Kierowców w Żorach zaprasza na kurs prawa jazdy. Zapewniamy fachowe i rzetelne szkolenia teoretyczne i praktyczne przygotowujące do egzaminu państwowego. W dalszym toku nauczania doświadczeni instruktorzy przekażą Ci wiedzę w jak najlepszy sposób, abyś zdobył umiejętności sprawnego i bezpiecznego poruszania się po drodze. OSK ROYS gwarantuje profesjonalne przygotowanie do bezpiecznego poruszania się po drodze. Zapraszamy.
http://www.oskroys.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009