Jazdy doszkalające

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Wyszukaj stronę        Szkoła nauki jazdy Expert

Szkoła nauki jazdy Expert
Zapraszamy na kursy nauki jazdy kategorii "B". Oferujemy skuteczną naukę pod okiem fachowych, doświadczonych i niesamowicie cierpliwych instruktorów. Na potrzeby kursantów udostępniamy w pełni wyposażoną salę wykładową, pomoce edukacyjne oraz doskonale przygotowane pojazdy. Umożliwiamy elastyczny wybór godzin zajęć oraz dogodne formy płatności za kursy. Uczymy rozważnej i bezpiecznej jazdy. Nasze kwalifikacje potwierdzają bardzo zadowoleni kursanci, którzy są profesjonalnie przygotowani do egzaminu państwowego po zakończeniu kursu.
http://www.expert-szkola.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nauka Jazdy LIDER Bielsko-Biała

Nauka Jazdy LIDER Bielsko-Biała
Nauka Jazdy LIDER zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B. Wykształciliśmy już wielu kierowców w różnym wieku i o zróżnicowanych predyspozycjach do kierowania pojazdami. Nasza ogromna cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do kursantów gwarantują zdobywanie wiedzy, umiejętności i nawyków, które zaowocują w przyszłości dobrą i bezpieczną jazdą.
http://www.prawojazdy-bielsko.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Prawo jazdy

Prawo jazdy
Od lutego przyszłego roku zmienią się zasady zdawania części teoretycznej egzaminu na prawo jazdy. Na każdą odpowiedź będzie określona liczba sekund, a także zaniknie możliwość powrotu do poprzedniego pytania. Ma to na celu wyrobienie umiejętności szybkiego i trafnego podejmowania decyzji, gdyż życie stawia nas w najróżniejszych sytuacjach, także na drodze. Ma zostać też zwiększona baza pytań do około tysiąca, aby zwiększyć wiedzę i kompetencje świeżych kierowców. Odpowiedzi na pytania będą tylko twierdzące lub przeczące. Tak więc nauka jazdy stanie się większym wyzwaniem niż jest to w chwili obecnej. Jest to robione z uwagi na bezpieczeństwo wszystkich i dobro całego społeczeństwa.
http://twoje-prawo-jazdy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkoła nauki jazdy Opole

Szkoła nauki jazdy Opole
Nasza placówka od lat oferuje kursy oraz szkolenia na prawo jazdy. Wyszkoliliśmy przez ten czas wielu kierowców, którzy obecnie z powodzeniem uczestniczą w codziennym ruchu drogowym. STOP sp. z o.o. - prosta droga do prawa jazdy.
http://www.stop.edu.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nauka jazdy Żory

Nauka jazdy Żory
Ośrodek Szkolenia Kierowców w Żorach zaprasza na kurs prawa jazdy. Zapewniamy fachowe i rzetelne szkolenia teoretyczne i praktyczne przygotowujące do egzaminu państwowego. W dalszym toku nauczania doświadczeni instruktorzy przekażą Ci wiedzę w jak najlepszy sposób, abyś zdobył umiejętności sprawnego i bezpiecznego poruszania się po drodze. OSK ROYS gwarantuje profesjonalne przygotowanie do bezpiecznego poruszania się po drodze. Zapraszamy.
http://www.oskroys.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009