Nauka jazdy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Pompa Ciepła Gruntowa. Pompa Ciepła Gruntowa (378)
Czyszczenie paneli słonecznych. Czyszczenie paneli słonecznych (440)
czyszczenie fotowoltaiki. czyszczenie fotowoltaiki (868)

Wyszukaj stronę        Jazdy doszkalające Radarowa -QMobil

Jazdy doszkalające Radarowa -QMobil
Q-Mobil Ośrodek Doszkalania Kierowców, organizuje kursy programowe na prawo jazdy w Warszawie, oraz jazdy doszkalające Warszawa, dla kursantów chcących bezbłędnie wyszkolić się, do egzaminu państwowego w WORD Okęcie, Ochota, Bródno, Bemowo , lub w każdym miejscu egzaminowania w Polsce. Przygotowywane przez Auto-Szkołę, kursy jazdy kat. B, odznaczają się fachowym nastawieniem do uczestnika kursu, oraz znaczącą zdawalnością egzaminów, przez naszych uczniów. Autoszkoła Q-Mobil, to również propozycja typu: nauka jazdy Warszawa z podjazdem do osoby szkolonej.
http://www.qmobil.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Przyjdź na nasz pokaz dachowania

Przyjdź na nasz pokaz dachowania
Symulator dachowania idealnie odzwierciedla położenie pojazdu po wypadku, po którym doszło do dachowania. Symulator został specjalnie stworzony dla przyszłych kierowców, którzy chcą nabyć umiejętność zachowania się w takich warunkach. Mechanizm pokazuje wynik nie przestrzegania podstawowych przepisów bezpieczeństwa takich jak zapięcie pasów a także braku zabezpieczenia rzeczy w samochodzie. Dostęp do symulatora możemy uzyskać poprzez wypożyczenie symulatora dachowania u nas. Zobaczyć lub skorzystać z symulatora możemy również podczas różnych imprez. Urządzenie ma na celu zapobieganie bezmyślności kierowców.
http://www.symproevents.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Poznaj techniki kierowania

Poznaj techniki kierowania
Zastanawiasz się nad zrobieniem prawa jazdy? Mamy dla Ciebie ofertę: Nauka jazdy. Jaworzno ma specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców. Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Profesjonalnie jest to określane, jako szkolenia okresowe, które organizowane są, co pewien okres. Ukończenie takiego kursu jest nagradzane świadectwem kwalifikacji zawodowej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
http://www.oskcargo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkolenia defensywnej jazdy.

Szkolenia defensywnej jazdy.
Symulator 6-stopniowy jest urządzeniem, które umożliwia wytworzyć w sposób sztuczny warunki występujące w rzeczywistości. Prowadzenie innowacyjnego sposobu nauki jazdy będzie udogodnieniem oraz uzupełniającą formą umiejętności dla przyszłych kierowców. Tą formę nauki proponujemy wszystkim, którzy chcą podnieść swoja technikę jazdy oraz chcą być gotowi do prawidłowego reagowania w innych sytuacjach, a szczególnie w tych niekorzystnych. Na nowoczesnym symulatorze można wykonać szkolenia z ekonomicznej jazdy po którym jazda defensywna nie będzie sprawiać kłopotu i pozwoli na zapobieganie wypadkom. Wynajem symulatora zapewni Ci Grupa CARGO.
http://www.mobilnesymulatory.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Warsztaty instruktorskie w Krakowie

Warsztaty instruktorskie w Krakowie
Zastanawiasz się nad zrobieniem prawa jazdy? CARGO Kraków posiada specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców. Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Fachowo jest to określane, jako szkolenia okresowe kierowców, które organizowane są, co jakiś okres. Ukończenie takiego szkolenia jest nagradzane świadectwem kwalifikacji wstępnej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
http://www.cargo-krakow.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009