Nauka jazdy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Pisanie prac z ekonomii. Pisanie prac z ekonomii (629)
Gotowe prace licencjackie. Gotowe prace licencjackie (993)
Praca magisterska finanse. Praca magisterska finanse (706)

Wyszukaj stronę        Prawo jazdy Kraków

Prawo jazdy Kraków
Posiadanie prawa jazdy bywa oczekiwane od wszelkich osób. Zapewnia ono poczucie wolności i umożliwia samotne przemieszczanie się po świecie. Nauka kierowców Joker funkcjonująca w Krakowie, swoim kursantom gwarantujeskuteczną praktykę w przyjaznej oprawie. Firma posiada wiele korzystnych opinii i bywa sympatycznie komentowana przez ludzi, jacy skorzystali z ich świadczeń. Nowoczesne kursy zaczynają się w każdy wtorek. Dzięki OSK Joker dokument staję się marzeniem prostym do urzeczywistnienia a zdobyta praktyka pozostaje na całe życie.
http://www.joker.krakow.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Prawo jazdy Kielce

Prawo jazdy Kielce
Szkoła Jazdy Wójcik w Kielcach prowadzi efektywne szkolenia na prawo jazdy kategorii A, B, C. Ponad 20-letnie doświadczenie prowadzenia kursów sprawiło, że obecnie szkoła może poszczycić się najlepszą zdawalnością egzaminów w województwie. Nauka jazdy prowadzona jest poprzez najlepszych instruktorów na samochodach marki Toyota Yaris. Kontrahenci szkoły mogą liczyć na interesujące ceny kursów, masowe promocje np. dla studentów, a oprócz tego sposobność płatności w dogodnych ratach. W katalogu usług/produktów szkoły są także warsztaty uzupełniające i doszkalające.
http://www.szkolajazdywojcik.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

ODTJ CARGO

ODTJ CARGO
W Grupie CARGO prowadzone są eventy motoryzacyjne. Wszystkie kursy prowadzone są przez fachową i doświadczoną kadrę instruktorską. Nasz odtj i Akademia Jazdy CARGO umożliwia podniesienie kwalifikacji i doskonalenie posiadanych umiejętności każdemu kierowcy zawodowemu. Zapraszamy nie tylko kierowców zawodowych, ale także amatorów, a zwłaszcza osoby bez doświadczenia, które prawo jazdy mają od niedawna. Mamy szkolenia dla osób prowadzących pojazdy uprzywilejowane. W bogatej ofercie Grupy CARGO znajdziecie: defensive driving oraz szkolenia okresowe. Pojęcie eko-jazdy (z ang. ecodriving) przywędrowało z krajów Europy Zachodniej i Skandynawii.
http://akademiajazdycargo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kwalifikacja wstępna Bieruń

Kwalifikacja wstępna Bieruń
Kwalifikacja wstępna jest obowiązkowym szkoleniem dla kierowców zawodowych. Szkolenie okresowe ma ważność pięć lat. Kwalifikacja wstępna przyspieszona daje błyskawiczną realizację szkolenia i jest związana od wieku kursanta na poszczególne kategorie. Szkolenia okresowe prowadzone są przez firmę Drivemat codziennie. Kwalifikacja wstępna Oświęcim prowadzona jest w formie zajęć teoretycznych i praktycznych. Kwalifikacja wstępna Brzeszcze dotyczy przewozu osób lub przewozu rzeczy. Kwalifikacja wstępna Kęty może być realizowana metodą learningu. Nowoczesna metoda wykorzystująca technikę komputerową sprawia że kwalifikacja wstępna Wadowice jest bardziej dostępna i wygodna w nauce.
http://drivemat.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkolenie bezpiecznej jazdy

Szkolenie bezpiecznej jazdy
Szkoła bezpiecznej jazdy została stworzona w celu organizacji szkoleń oraz treningów. Szkolenie bezpiecznej jazdy odbywa się mobilnie w każdym miejscu. Bezpieczna jazda oznacza zmniejszenie zdarzenie drogowego przez eco driving i defensive driving. Kurs bezpiecznej jazdy to kurs eco driving i szkolenie defensive driving. Nauka bezpiecznej jazdy to szkolenie eko driving podczas zajęć w ruchu drogowym. Jazda defensywna polega na przewidywaniu zagrożeń i rozmyślnie ich unikanie poprzez taktykę i technikę jazdy. Szkolenie jazdy defensywnej jest najczęściej zamawiane przez firmy i organizacje. Szkolenie flotowe realizujemy na dowolnych pojazdach.
http://szkolabezpiecznejjazdy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009