Nauka jazdy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Busy Polska Dania - profesjonalny przewóz. Busy Polska Dania - profesjonalny przewóz (297)
drukowanie flag. drukowanie flag (557)
druk na materiale. druk na materiale (936)

Wyszukaj stronę        Nauka jazdy KrzychuL

Nauka jazdy KrzychuL
Nauka Jazdy KrzychuL zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B. Wykształciliśmy wielu zadowolonych kierowców w różnym wieku i o zróżnicowanych predyspozycjach do kierowania pojazdami, którzy teraz prowadzą swoje auta. A teraz przychodzą do nas ze swoimi dziećmi, a nawet wnuczkami w celu przygotowania ich do zdania egzaminu na prawo jazdy. Zapraszamy! Twoje PRAWO JAZDY w zasięgu ręki!
http://www.krzychul.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Prawo jazdy Katowice

Prawo jazdy Katowice
Szkoła jazdy Euro Klasa zaprasza na prawo jazdy kategorii B. Oferujemy w ramach kursu: przyjazną, miłą atmosferę, niskie ceny, badania lekarskie na miejscu. Nasi profesjonalni i cierpliwi instruktorzy nauczą Państwa jak bezpiecznie i pewnie poruszać się po drogach. Nasza szkoła godziny swojej pracy dostosowuje do potrzeb kursantów.
http://www.euroklasa.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Nawigator - nauka jazdy lublin.

Nawigator - nauka jazdy lublin.
Ośrodek szkolenia kierowców Nawigator w Lublinie zaprasza na naukę jazdy. Skuteczną naukę, dzięki której szybko zdobędziesz upragnione prawko. Oferujemy kursy prowadzone przez doświadczonych, miłych i profesjonalnych instruktorów nauki jazdy. Bądź do przodu przed innymi i zdaj egzamin za pierwszym razem. Dodatkowo bezpłatne badania medyczne i materiały pomocnicze tylko dla naszych kursantów.
http://www.nawigator.lublin.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nauka Jazdy Warszawa

Nauka Jazdy Warszawa
Każdy z nas marzy o zdaniu egzaminu na prawo jazdy oraz o swoim samochodzie, który daje nam niezależność. W celu zrealizowania tych marzeń Havranek Nauka Jazdy Warszawa zaprasza Państwa na profesjonalny kurs nauki jazdy kat. B oraz jazdy doszkalające Warszawa. Zapraszam Havranek Rafał Trawczyński
http://www.havranek.entro.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nauka jazdy Lublin

Nauka jazdy Lublin
Szkoła nauki jazdy Siddha stawia na najwyższą jakość szkolenia przyszłych kierowców. Organizujemy kursy na prawo jazdy kategorii B oraz A i A1 oraz dodatkowe jazdy doszkalające i uzupełniające. Mieścimy się w dogodnej lokalizacji Lublina. Kadra instruktorów dokłada wszelkich starań aby każdy kursant został jak najlepiej przygotowany do egzaminu państwowego. Zapraszamy do naszego biura przy ul. Sądowej w celu zapoznania się z warunkami nauki jazdy jakie proponujemy.
http://siddha.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kompleksowa ofertę dla OSK

Kompleksowa ofertę dla OSK
Oferujemy kompletne zaplecze szkoleniowe do przeprowadzania kwalifikacji wstępnej kierowców: Chcesz poszerzyć swoją ofertę o kursy na przewóz rzeczy, ale nie masz odpowiedniego zaplecza? Centrum Obsługi Ośrodków Szkolenia rozwiąże Twoje problemy! Wystarczy, że podpiszesz z nami umowę, zapewnimy: zezwolenie wojewody konieczne do prowadzenia kwalifikacji wstępnej, wykwalifikowaną kadrę wykładowców - instruktorów techniki jazdy, udostępnienie nowoczesnej floty szkoleniowej, w tym fabrycznie nowych samochodów ciężarowych i autobusów, przeprowadzenie jazd w warunkach specjalnych do którego wykorzystujemy symulator ciężarówki w warunkach specjalnych naszej firmy, program szkolenia ściśle zgodny z ustawą i zatwierdzony przez wojewodę.
http://www.coos.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009