Nauka jazdy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        Nauka jazdy KrzychuL

Nauka jazdy KrzychuL
Nauka Jazdy KrzychuL zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B. Wykształciliśmy wielu zadowolonych kierowców w różnym wieku i o zróżnicowanych predyspozycjach do kierowania pojazdami, którzy teraz prowadzą swoje auta. A teraz przychodzą do nas ze swoimi dziećmi, a nawet wnuczkami w celu przygotowania ich do zdania egzaminu na prawo jazdy. Zapraszamy! Twoje PRAWO JAZDY w zasięgu ręki!
http://www.krzychul.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Prawo jazdy Katowice

Prawo jazdy Katowice
Szkoła jazdy Euro Klasa zaprasza na prawo jazdy kategorii B. Oferujemy w ramach kursu: przyjazną, miłą atmosferę, niskie ceny, badania lekarskie na miejscu. Nasi profesjonalni i cierpliwi instruktorzy nauczą Państwa jak bezpiecznie i pewnie poruszać się po drogach. Nasza szkoła godziny swojej pracy dostosowuje do potrzeb kursantów.
http://www.euroklasa.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Nawigator - nauka jazdy lublin.

Nawigator - nauka jazdy lublin.
Ośrodek szkolenia kierowców Nawigator w Lublinie zaprasza na naukę jazdy. Skuteczną naukę, dzięki której szybko zdobędziesz upragnione prawko. Oferujemy kursy prowadzone przez doświadczonych, miłych i profesjonalnych instruktorów nauki jazdy. Bądź do przodu przed innymi i zdaj egzamin za pierwszym razem. Dodatkowo bezpłatne badania medyczne i materiały pomocnicze tylko dla naszych kursantów.
http://www.nawigator.lublin.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nauka Jazdy Warszawa

Nauka Jazdy Warszawa
Każdy z nas marzy o zdaniu egzaminu na prawo jazdy oraz o swoim samochodzie, który daje nam niezależność. W celu zrealizowania tych marzeń Havranek Nauka Jazdy Warszawa zaprasza Państwa na profesjonalny kurs nauki jazdy kat. B oraz jazdy doszkalające Warszawa. Zapraszam Havranek Rafał Trawczyński
http://www.havranek.entro.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nauka jazdy Lublin

Nauka jazdy Lublin
Szkoła nauki jazdy Siddha stawia na najwyższą jakość szkolenia przyszłych kierowców. Organizujemy kursy na prawo jazdy kategorii B oraz A i A1 oraz dodatkowe jazdy doszkalające i uzupełniające. Mieścimy się w dogodnej lokalizacji Lublina. Kadra instruktorów dokłada wszelkich starań aby każdy kursant został jak najlepiej przygotowany do egzaminu państwowego. Zapraszamy do naszego biura przy ul. Sądowej w celu zapoznania się z warunkami nauki jazdy jakie proponujemy.
http://siddha.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kompleksowa ofertę dla OSK

Kompleksowa ofertę dla OSK
Oferujemy kompletne zaplecze szkoleniowe do przeprowadzania kwalifikacji wstępnej kierowców: Chcesz poszerzyć swoją ofertę o kursy na przewóz rzeczy, ale nie masz odpowiedniego zaplecza? Centrum Obsługi Ośrodków Szkolenia rozwiąże Twoje problemy! Wystarczy, że podpiszesz z nami umowę, zapewnimy: zezwolenie wojewody konieczne do prowadzenia kwalifikacji wstępnej, wykwalifikowaną kadrę wykładowców - instruktorów techniki jazdy, udostępnienie nowoczesnej floty szkoleniowej, w tym fabrycznie nowych samochodów ciężarowych i autobusów, przeprowadzenie jazd w warunkach specjalnych do którego wykorzystujemy symulator ciężarówki w warunkach specjalnych naszej firmy, program szkolenia ściśle zgodny z ustawą i zatwierdzony przez wojewodę.
http://www.coos.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009