Artyści muzycy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Projektowanie stron Poznań. Projektowanie stron Poznań
Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze. Oferujemy Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze . Zapraszamy
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        Blog music CD disc

Blog music CD disc
Profil muzyczny MySpace la-mouzyka z daty koncertów, piosenki, filmy, zdjęcia, blogi, informacje o zespole, pliki do pobrania i więcej ... Serenade for - CD LM 666. Pieśń o miłości ungrant CD LM 777. Warszawa wchodzi 66 7 części - Bend la-Friends koniec muzyki.
http://www.myspace.com/lamouzyka
Pokaż szczegóły wpisu...

Artist Sound Technology Group

Artist Sound Technology Group
ASTG, blues, muzyka, nagrania, zespłów, zespoły, nagrania live, galeria, music media, targi music media, harenda, piwnica pod harendďż˝, KONCERTY JUBILEUSZOWE, Artist Sound Technology Group, Michalski Marine, driver, Chicago Blues Revue, Leprechaun, PGR, OSO, Fabryka Zespołów, eden express, tygmont, agencja koncertowa, blues session, harenda blues session, bilety, marek surzyn, radek chwieralski,
http://www.astg.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Dj, showman, konferansjer

Dj, showman, konferansjer
Jako Dj, showman i konferansjer na scenie wsytępuje od 1985 roku. Prowdziłem również audycje na antenie Polskiego Radia oraz nieistniejącego już Radia Klakson. Zajmuje się obsługą muzyczną: bankietów, wesel, festynów, pikników, studniówek, karaoke, innym imprez okolicznościowych. Dj, konferansjer i showman w jednej osobie! Miejsca w których grywam na codzień: Jazzda, PRL, Pruderia i Czekolada (Ostrów Wlkp.) Atrakcyjne scenariusze, miła atmosfera i ponad dwa tysiące poprowadzonych imprez! Zapraszam na moją stronę, gdzie są zdjęcia i filmy z prowadzonym przeze mnie imprez!
http://www.wroclaw-dj.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009