Zespoły na wesela

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Wyszukaj stronę        Zespol muzyczny AMETYST z Chełma

Zespol muzyczny AMETYST z Chełma
Grupa muzyczna AMETYST z Chełma w woj. lubelskim zajmuje sie oprawa muzyczna takich imprez jak wesela, dancingi, bankiety oraz organizuje imprezy Karaoke. Gramy na terenie calego kraju. Posiadamy bardzo szeroki reperuar wiec dopasowujemy sie do gustow muzycznych wszystkich gosci. Kazda impreza jest prowadzona wg. scenariusza ustalonego wczesniej. Wiejscej informacji na stronie. Granie na imprezach to nasza pasja!
http://www.zespolametyst.republika.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Zespół muzyczny ONYX

Zespół muzyczny ONYX
Zespol muzyczny na kazda okazje.Gramy wesela,koncerty,dancingi,eventy,studniowki,imprezy okolicznosciowe,Zespół "Onyx" to najwyższa jakość wykonywanych usług, popartych długoletnim doświadczeniem scenicznym, profesjonalnym sprzętem oraz umiejętnościami poszczególnych muzyków. Kreatywność sceniczna oraz bogaty i różnorodny repertuar pozwala nam sprostać trudnym i nietypowym wymaganiom.Bogaty repertuar i doswiadczenie,przystapne ceny.Gramy w calej Polsce.
http://www.zespolonyx.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Zespół na wesele Kraków

Zespół na wesele Kraków
Benway to profesjonalna grupa estradowo muzyczna z wieloletnim doświadczeniem w branży rozrywkowej. Zawsze aktualny, nowoczesny i stale zmieniający się repertuar dobierany jest dokładnie według potrzeb imprezy na której gra zespół. Podczas każdej zabawy wykonywane są zarówno aktualne przeboje jak i ponadczasowe hity znane wszystkim pokoleniom. Dzięki stałym inwestycjom w sprzęt oświetleniowo muzyczny grupa Benway posiada własne zaplecze świetlne dzięki czemu nie korzysta z usług firm trzecich, a to czyni zespół niezwykle konkurencyjnym cenowo. By zapoznać się szczegółowo z ofertą zespołu Benway warto odwiedzić autorską stronę grupy.
http://www.benway.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Zespoły Muzyczne na Wesele

Zespoły Muzyczne na Wesele
Firma Mirex jest jedną z lepszych agencji muzycznych działających w centralnej Polsce.Zakres działania naszej firmy pomoc Państwu w wyborze profesjonalnego zespołu muzycznego na wszelkie imprezy okolicznościowe typu: wesela, bankiety, bale, dancingi, imprezy plenerowe, imprezy firmowe, studniówki, 18-urodziny itp. Liczba polecanych zespołów muzycznych 30 grających w składach min. DUET, max.SEKSTET. Zapraszamy na prezentacje demo z wesel. Obsługujemy teren Polski.Sukces gwarantowany.
http://www.zespolyweselne.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

kapela góralska

kapela góralska
Jontki - to niezwykłe połączenie kapeli góralskiej z zespołem biesiadnym. Zespół od 18 lat występuje w kraju i za granicą z dużymi sukcesami, zdobywając uznanie i popularność w niemal całej Europie.Dotniemy Wom muzycke jako ino zapragniecie
http://www.jontki.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009