Portale rozrywkowe

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
http://tomexprzewozy.pl. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://tomexprzewozy.pl

Wyszukaj stronę        Anty Tusk

Anty Tusk
Strona ta jest poświęcona premierowi Donaldowi Tuskowi, który jako premier dzielnie wywiązuje się z obietnic danych wyborcom przed wyborami. Strona ta nie ma na celu obrażania Pana premiera, a jedynie zachęcić do myślenia wszystkich tych którzy tu wejdą. Ma ukazać kłamstwa, manipulacje i wiele innych grzeszków których jako premier pan Tusk się dopuścił. Liczę ze strona Wam się spodoba a przede wszystkim że spodoba się Panu premierowi :)
http://www.antytusk.besaba.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Integracja dla firm Poznań

Integracja dla firm Poznań
Niezaprzeczalny profesjonalizm, sumienność, pasja, a także 20-letnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego projektu – to cechy, jakimi szczyci się niniejsza Agencja Koncertowa Poznań, za sprawą której gdy kwestią jest fachowa organizacja imprez firmowych Poznań jest miastem, które jest niewątpliwie godne uwagi. Jeżeli więc poszukujesz spółki, która kompleksowo zaaranżuje zróżnicowane pikniki, imprezy integracyjne oraz rzetelnie zrealizuje usługi, takie jak na przykład organizacja paintballa Poznań to znakomite miejsce, by ją znaleźć. Wklikaj w dowolnąprzeglądarkę WWW hasło „organizacja pikników Poznań”, a potem zajrzyj na naszą witrynę online – i gotowe!
http://www.kornel-wachowiak.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Integracja zespołu

Integracja zespołu
Natchnienie daje nam cały świat, dlatego organizujemy tak bardzo niepowtarzalne i oryginalne wyjazdy integracyjne dla firm. Nasz sukces polega na tym, że posiadamy młody i ambitny personel, który potrafi zadbać o każdy detal wycieczki. Ważne imprezy firmowe, eventy, wyjazdy incentive, wspaniała oprawa graficzna i nieprzeciętny charakter przedsięwzięć zapewni całkowite zmobilizowanie personelu do pracy oraz przyjazną atmosferę w firmie. Dowiedz się więcej, odwiedzając stronę internetową www.kendoo.pl. Namawiamy do oglądania naszej galerii.
http://www.kendoo.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Odwiedź naszą stronę rozrywkową

Odwiedź naszą stronę rozrywkową
Portal jest interaktywny, więc prócz czytania i komentowania bierzesz też czynne uczestnictwo w tworzeniu portalu. Wysyłaj humorystyczne zdjęcia, wesołe opowieści, dowcipy, autentyczne i wymyślone historie o wszystkim co istotne i bez znaczenia. Czemu tego nie wykorzystać i nie mieć dobrej przyjemności z tzw. gwiazdorów, którzy są sławni tylko z tego, że ich zdjęcia publikowane są w pismach i w podejrzanej jakości portalach. Poza wyglądem nic więcej sobą nie ilustrują. Internauci zdają sobie z tego sprawę, bowiem jako zdolni ludzie nie pozwalają się oszukiwać. [url=http://www.rockefellers.pl/kategorie/zaqupy]Wyśmiewaj się[/url] z polityków, żurnalistów, gwiazdorów, sportowców - z każdego kogo przed chwilą obśmiały brukowce.
http://rockefellers.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ekartki

Ekartki
Serwis zawiera obszerny zasób kartek internetowych na rozmaite okazje czy święta. W katalogu jest zawartych mnóstwo kategorii i przykładowych e-kartek. Oprócz życzeń imieninowych czy urodzinowych, można tu znaleźć przeróżne rodzaje kartek na różne okazje,np. świąteczne, czyli Nowy Rok lub Dzień Babci. W kategorii kartek okazyjnych wyszukamy też podziękowania, "Uśmiechnij się", ekartki ślubne,randkowe. Dodatkowo, kartki zawierają tekst, dzięki czemu nasze życzenia imieninowe zawsze pasują do grafiki.
http://kartki.interia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009